Využijte náš věrnostní program a získejte automaticky slevy! Díky registraci se můžete dostat mezi VIP zákazníky!

Century kaprové prúty Sportcarp Stealth

Kód: 52992
discount-0
Značka: Century
ZADARMOZADARMO
Century kaprové prúty Sportcarp Stealth
od €479,96

Zvoľte variant

Náš nejnovější přírůstek do série kaprových prutů, který byl opět vyroben přesně podle našich požadavek v továrně Century přímo v Anglii.

Detailné informácie

Více než 3000 výdejních míst
Více než 3000 výdejních míst
Věrnostní program
Věrnostní program se slevami
Profesionální personál
Profesionální personál
Velkoobchod i maloobchod
Velkoobchod i maloobchod
Varianta: 12 ft 3 lb (SCS2300R)
Skladom (2 ks) | 52992
Môžeme doručiť do: 26.07.2024
€479,96
Varianta: 12 ft 3,5 lb (SCS2350R)
Skladom (4 ks) | 52993
Môžeme doručiť do: 26.07.2024
€519,96

Podrobný popis

Je to již více než 20 let, kdy jsme si nechali postavit na míru první prut Century Sportcarp. Byla to velice úspěšná řada prutů a mnohé z nich dodnes slouží svým spokojeným majitelům. Stejně tak druhá generace prutů v této spolupráci pozitivně oslovila široké spektrum kaprařů. Nyní Vám s nadšením představujeme třetí generaci prutů Century Sportcarp, tentokrát s příznačným označením Stealth!
Firma Century je lídrem ve vývoji a produkci kaprových prutů ve Velké Británii a mezi kapraři na celém světě je považována za jednu z TOP firem. Důkazem čehož je i fakt, že jejich pruty najdete u vody od Ameriky až po Thajsko. Již neuvěřitelných 40 let vyrábí špičkové pruty a je pro nás obrovská čest, že s nimi můžeme spolupracovat. Vždy nám vyjdou vstříc i s nestandardními požadavky. I prut Sportcarp Stealth je výsledkem naší dlouhodobé kooperace. Prvotní impuls pro vývoj tohoto prutu byl, že nám v sortimentu Century chyběl velmi oblíbený prut s označením NCS, který byl ideální pro české podmínky. Proto jsme oslovili majitele firmy, pana Simona Chillcota, aby využil své zkušenosti a pokusil se postavit speciálně pro naší firmu prut, který by se akcí blanku co nejvíce přiblížil prutům NCS, avšak za použití nejmodernějších materiálů a výrobních technologií. Povedlo se! Po několika testovacích vzorcích a menších úpravách detailů, byly naše představy splněny na výbornou!
Blank je lehký a postavený pomocí technologie HPR, díky které jsou molekuly uhlíku společně se spojovací pryskyřicí stlačeny pod enormním tlakem. Díky tomu blank získá větší houževnatost a zároveň nižší průměr, díky kterému je rychlejší nejen při samotném náhozu, ale i při vracení se do původní polohy.

Požadovaná akce prutů Sportcarp Stealth se firmě Century povedla na jedničku, takže prut má tužší spodní část a progresivnější špičku. Přesně tuhle kombinaci považujeme za nejideálnější pro podmínky na většině českých vod. Spodní část blanku je potažena punčochou 1K pro jeho dodatečné zpevnění. Vlákna 1K jsou ve výrobě prutů celkem vzácností. Obsahují pouze 1000 jednotlivých uhlíkových vláken, takže jsou jemnější a při výrobě prutů tak můžete snáze kontrolovat jejich celkový silový dopad na konstrukci blanku. 1K je také o dost lehčí než ostatní vlákna, což je tak pozitivní vlastnost, že snad ani nemá smysl ji popisovat.
Rychlost celého prutu byla navíc podpořena použitím prémiových oček PacBay Minima s 50 mm naváděcím očkem. Tyto očka jsou velmi lehká, takže umožňují blanku rychle se vracet do původní polohy a tím prodlužovat náhozy. Navíc skvěle dotvářejí estetickou hodnotu prutu. Na špičku prutu jsme zvolili očko Fuji K Alconite ve velikosti 16 mm.
Jako sedlo jsme použili jedno z nejlepších, jaké se dá dneska sehnat a to ALPS Centra Lock. Tento typ sedla se vyznačuje dokonale spolehlivým šroubením a nadčasovým designem.
Spodní část prutu je ukončena japonskou smršťovanou s jemně rozšířeným koncem, který je doplněný černou nerezovou koncovkou.

* prémiová očka PacBay Minima s naváděcím očkem o průměru 50 mm
* koncové očko 16 mm Fuji K Alconite
* mimořádně kvalitní sedlo ALPS Centra Lock
* zpevňovací punčocha 1K
* blank vyrobený pomocí technologie HPR
* japonská smršťovačka po celé délce rukojeti

Dodatočné parametre

Kategória: Kaprové prúty
Veľkoobchodný predaj: Nie
Podľa spôsobu lovu: Lov kaprov
Počet dielov: 2
Dĺžka prútu: 3,6 m (12 ft)
Typ prútu: Kaprové prúty
Záťaž: 3 lb, 3,5 lb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: