Century kaprové pruty Century CQ 9 ft 3,5 lb (CQ9350R)

Kód: 83999
discount-0
Značka: Century
ZDARMAZDARMA
Century kaprové pruty Century CQ 9 ft 3,5 lb (CQ9350R)
9 999 Kč
Na dotaz
Unikátní, třídílné, krátké pruty se speciální spojkou dílů jsou skvělou volbou pro lov v blízkosti břehu v těžkém terénu.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Unikátní, třídílné, krátké pruty se speciální spojkou dílů jsou skvělou volbou pro lov v blízkosti břehu v těžkém terénu.

Mobilní rybáři se budou vždy poohlížet po dobrých příležitostech k nahození. Těžko dostupná místa pod keři a stromy jsou ale náročnější na vybavení. Lehké, funkčí a praktické vybavení je u tohoto lovu podmínkou. A přesně tyhle situace jsou jako vyšité pro nové pruty CQ, které jsou na podobných místech jako doma.
Mobilita byla klíčovým slovem při designování těchto prutů a důraz byl kladen také na transportní rozměry, nízkou váhu, sílu a schopnost ustát i tvrdé souboje. Všechny tyhle funkce ucítíte z prutu již na první dotek. Design byl postaven úplně od nuly bez předchozí předlohy a podařilo se nám vytvořit lehký prut, který disponuje skvělou zdolávací akcí i při délce 9 stop a třech dílech. Úplně bez problémů tyto pruty plnohodnotně nahradí Vaše standardní 12 stopé pruty, pokud potřebujete lovit na nepřístupných místech. Pokud se o víkendu často stěhujete kolem vody a aktivně hledáte kapry v blízkosti břehu s naloženým vozíkem za zády, i v této situaci jsou pruty CQ přesně pro Vás. Spolehlivým a hlavně neskutečně praktickým společníkem Vám budou i při lovu z lodi.


Tento model byl navržen tak, aby měl pořád dost síly zkrotit i velké ryby, které ihned po záběru prchají do svého blízkého úkrytu a na břeh se jim vůbec nechce. I přes jeho krátkou délku budou mnozí velmi mile překvapeni vzdáleností, kterou lze při nahazování dosáhnout. Spodní část má v sobě totiž obrovskou silovou rezervu, kterou odevzdává přes unikátní jointový spoj (díly se zasunují opačně) do středního dílu, čímž se generuje až překvapující rychlost špičky. Tanhle interakce mezi spodní a středovou částí smazala velké množství problémů, které jsou typické pro třídílné pruty. Pruty diponují velkorysým průměrem oček (16 mm na špičce), takže jim vůbec nevadí zarostlé vody a vlasec s nachytanými nečistotami jimi bez problémů projde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů
Počet dílů: 3
Délka prutu: 2,7 m
Typ prutu: Kaprové pruty
Zátěž: 3,5 lb

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: