Century kaprové pruty C2 SP 12 ft 3,75 lb AT Vortex (C2SP12375MR)

Kód: 91109
discount-0
Značka: Century
ZDARMAZDARMA
Century kaprové pruty C2 SP 12 ft 3,75 lb AT Vortex (C2SP12375MR)
18 199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Nová verze C2 SP představuje unikátní kombinaci výhod moderních technologií použitých při výrobě prutů C2 a síly a akce, které jsou charakteristické pro již dlouho etablované pruty SP.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Když se modely C2 objevily poprvé, staly se ihned respektovány mezi kapraři po celé Evropě díky jejich unikátním vlastnostem. Nízká váha, dokonalé vyvážení, skvělé zdolávací schopnosti a nejmodernější technologie úpravy karbonu. C2 byly dalším krokem v historii firmy, který měl představovat vznik kultového prutu, něco jako legendární Armality nebo Ngčka, které jsou pořád respektovány přes celé spektrum kaprařiny jako ty nejlepší v celé historii. A právě modely C2 jsou ty, o kterých je firma přesvědčena, že jsou obrazem tradice a budou jejich myšlenky respektovat minimálně dalších 30 let. 

Nová verze C2 SP představuje unikátní kombinaci výhod moderních technologií použitých při výrobě prutů C2 a síly a akce, které jsou charakteristické pro již dlouho etablované pruty SP. Uvědomovali jsme si, že pro některé opravdu velké vody potřebovali klasické C2 trochu síly navíc a take, že existují rybáři, kteří chtějí anebo potřebují chytat dale než všichni ostatní. Můžete se třeba dostat do situace, kdy Vám do tváře fouká silný protivítr a Vy musíte použít těžší olovo, anebo chcete chytat s větším PVA pytlíkem. Opravdu spousta rybářů nám říkalo, jak milují své pruty SP pro jejich rychlo špičkovou akci, díky které ryby při zdolávání nepadají ani při prudkých náhlých výpadech. Mají cit pro zdolávání, ale když je potřebujete zaměstnat a pořádně jim naložit, vždy ochotně vyhoví a poslouží.

Postavili jsme celkem tři modely z nové řady C2 SP, které se proti klasickým modelům SP vyznačují o dost tenčím blankem ve spodní části prutu, což umožnili modernější materiály a jejich technologie zpracování. Byl zachován opačný spoj mezi dvěma díly, který lépe rozloží sílu přecházející mezi vrchním a spodním dílem. Startovací model je 12’ a 3,6lb, který doporučujeme většině rybářů hledajících kompromis mezi dalekým nahazováním a citlivostí při zdolávání. Další model 12’ 3,75lb má ještě o něco vice síly a nahazování s ním je znatelně hladší, i když za cenu ztráty citlivosti, což je znatelné především při menších rybách. A nakonec verze 13’ 3,75lb, která skvěle odhazuje a poskytuje i lepší pocit ze zdolávání díky prodloužené špičce.
Všechny 3 modely jsou standardně osazeny prémiovými očky AT Vortex s 50 mm sestavou, přičemž poslední očko má průměr 16 mm.

* High Performance Resin System – technologie umožňující stavbu tenčích a lehčích blanků, které si ale pořád zachovávají svou pevnost, tuhost a skvělou zdolávací akci
* Autoclave Technology zvyšuje hustotu blanku, který si díky ní zachovává stabilní vlastnosti dlouhá léta
* 1k karbonová punčocha od rukojeti až po špičku
* Century Carbon 1k sedlo navijáku pro odlehčení váhy a dokonalý moderní dizajn dnešního světa
* Černé logo na blanku
* Silikonová PTFE úprava blanku ho dokonale chrání před poškozením a poškrábáním
* Rodokmen těchto prutů je spojen s vrcholním automobilovým a vesmírním programem přes ten nejkvalitnější karbon
* Dizajn i stavba blanků probíhá kompletně v Anglii

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů
Počet dílů: 2
Délka prutu: 3,6 m (12 ft)
Typ prutu: Kaprové pruty
Zátěž: 3,75 lb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: