Nevíte, jak vybrat nejlepší dárek pro Vám blízkého rybáře? Poradíme Vám v článku, který si můžete přečíst zde.

Domů / Rybářské vybavení / Signalizátory záběru / Hlásiče

CarpPro hlásič záběru Escol (6920-006)


Žádné hodnocení. Kód: 91355 EAN: 2000984731103 Po registraci sleva 7 % Po registraci sleva 7 % Doporučujeme
Escol je moderní vysoce kvalitní signalizátor od značky Carp Pro, jehož tělo je vyrobeno ve stylové černé barvě z nárazuvzdorného plastu.
Výrobce: CarpProCarpPro
Není na skladě
599 Kč , plus doprava
(599 Kč/ks)
 
CarpPro hlásič záběru Escol (6920-006)

Toto elektronické signalizační zařízení nemá vysílač pro připojení k příposlechu. Jeho zapnutí/vypnutí se provádí pomocí přepínače a funkce se ovládají pomocí tlačítek. Hlásič Carp Pro Escol má 7 úrovní hlasitosti + tichý režim, 8 režimů nastavení tónu, 5 režimů citlivosti a 12 barevných možností LED indikátoru. Na předním panelu jsou 4 tlačítka, pomocí kterých můžete nastavit zvuk, tón, citlivost a vybrat barvu indikátoru. LED indikátor je velmi jasný, je vybaven zvětšenou čočkou, díky čemuž je skvěle viditelný jak v noci, tak ve dne. Při klasickém záběru a při padáku jsou slyšet různé zvukové signály. V obou případech se rozsvítí kontrolka, která po záběru 20 sekund bliká. K dispozici je funkce upozornění na vybitou baterii. Každý alarm má paměťovou funkci, která umožňuje zapamatovat si všechna aktuální nastavení a nekonfigurovat alarm od začátku při příštím rybářském výjezdu. Signalizátory jsou vybaveny bočníma ušima, které jsou vyrobeny z hliníkové slitiny a jsou vybaveny speciálními západkami pro rychlou montáž/demontáž. CarpPro Escol jsou vybaveny konektorem pro svítící swingery. Mají vysokou odolnost proti vlhkosti. Hlásiče jsou napájeny 9V baterií. Třída ochrany - IP 66. Možné barevné varianty signalizátoru: červená, jasně červená, zelená, jasně zelená, žlutá, jasně žlutá, modrá, jasně modrá, fialová, jasně fialová, bílá, jasně bílá.

Specifikace
Velkoobchodní prodej Ano
Soubory

CarpPro hlásič záběru Escol

Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
S tímto zbožím kupují
P-Line vlasec Floroice 150 m 0,13 mm 2,910 kg P-Line vlasec Floroice 150 m 0,13 mm 2,910 kg Kód: 83539 Po registraci sleva 7 % Po registraci sleva 7 %
Skladem do měsíce
125 Kč
Vybrat