Trakker plastový box na krmení Olive Square Container

Kód: 44010
Po registraci sleva 7 %
Značka: Trakker
od 239 Kč

Zvolte variantu

Plastový kyblík určený k přechovávání všech typů návnad boilies, pelet, partiklu, spod mixů atd. K dispozici ve třech velikostech (5L, 13L a 17L).

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál
Varianta: 5 l (TR216106)
Skladem (>10 ks) | 44010
Můžeme doručit do: 25.6.2024
239 Kč
Varianta: 17 l (TR216117)
Dodací doba 3 dny (>10 ks) | 44154
Můžeme doručit do: 28.6.2024
369 Kč
Varianta: 13 l + miska (TR216113)
Dodací doba 3 dny (>10 ks) | 69287
Můžeme doručit do: 28.6.2024
499 Kč

Detailní popis produktu

Plastový kyblík určený k přechovávání všech typů návnad boilies, pelet, partiklu, spod mixů atd. K dispozici ve třech velikostech (5L, 13L a 17L).

Boxy jsou dodávány se vzduchotěsnými víčky, proti náhodného rozlití. Kbelík je vybaven silným kovovým držadlem s ergonomickou plastovou rukojetí.

Pouze box 13L má navíc vyjímatelnou přihrádku, která je ideální k přechovávání nástrah, PVA, návazců atd. Vnitřní misku lze použít samostatně např. pro míchání stick mixů, těst a podobně.

Filtrační vložka - Pureflo Bait Filter System pro 17l box
Pureflo 17l předmačovací systém byl speciálně navržen pro rybáře, kteří svoje návnady nechávají předmačovat v tekutinách. Obsahuje revoluční systém 'Zdvihnout, otočit, složit", ze kterého tekutina odteče při výběru návnady – zvláště praktický je při spombování, kdy se rybář nechce zašpinit od spod mixové šťávy. Jakmile byla návnada spotřebována, tekutina, která nám zůstane, může být zakonzervována nebo zmražena pro další použití. Ta olejová dobrota z kyblíku vařené řepky je neskutečně atraktivní pro kapry a hodí se pro předmačování suchého boilies. Větší návnady, třeba boilies, mohou být předmáčeny a zbývající tekutina může být znovu použita na další boilies, a tím se omezí plýtvání tekutin.

Pureflo® Bait Filter System je designovaný k použití s naším 17 litrovým plastovým boxem, který se prodává zvlášť. Také byl vyrobený tak, aby odolal mrazům. Když tedy nespotřebujete všechny předmáčené partikly nebo boilies, jednoduše je v Pureflo® dejte do mrazáku a nebude problém je použít i při další výpravě – pouze dejte nástraze dost času rozmrznout, než ji použijete.

Vlastnosti produktu:
Patentovaný design ideální pro: Vpouštění tekutin z jakékoli mokré návnady jako partiklu.
Vypouštění olejové vody, která vznikne při vaření partiklu.
Oddělování návnad a tekutin, která lze být zakonzervována/zmražena/uchována odděleně.
Předmačování suchého boilies tekutinami, oleji, nebo vodou.
Předmačování boilies a pelet
Namáčení a předmačování boilies ve vodě z revíru
Rozmačování pelet ve vodě
Bezpečné skladování a systém proti rozlití při přepravě, pokud je návnada umístěna v našem 17 litrovém plastovém boxu. Ochrana návnady před hlodavci a ptactvem, pokud je v 17 litrovém plastovém boxu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kbelíky a síta
Velkoobchodní prodej: Ne

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: