Využijte náš věrnostní program a získejte automaticky slevy! Díky registraci se můžete dostat mezi VIP zákazníky!

Domů / Prodejna

Prodejna

Prodejnu Sportcarp najdete v malebné vesničce Tuněchody, kousek od Chrudimi. Prodejní plocha 495 m2 je zapuštěna do staré krásné budovy, kdysi využívané jako kulturní dům.

Na cihlových stěnách najdete všude úlovky našeho týmu od přelomu osmdesátých a devadesátých let až po současnost, což jen podtrhuje atmosféru rybařiny, kterou naše prodejna přímo dýchá.

 

Otevírací doba prodejny v Tuněchodech

 

Pondělí – Pátek 8:30 – 17:00
Středa 8:30 – 17:00 (od března do prosince do 18:30)
Sobota 8:30 – 11:30
Neděle Zavřeno

 


Prodejna Sportcarp v Tuněchodech

Prodejní plocha poskytuje veškeré vybavení pro rybolov všech kategorií. Sportcarp tým žije kaprařinou a jsme v ní nejvíce doma, zkušenostmi i skladovými zásobami. Ale pokud se někoho z nás zeptáte co chytá, zřejmě bychom všichni odpověděli stejně. Jsme rybáři! Baví nás chytat všechny druhy ryb a všechny styly lovu. Díky tomu Vám personál pomůže vybrat přesně to co potřebujete a poradit tam, kde si sami nevíte rady. Budeme Vám nápomocni při každé návštěvě, ať už přijdete jen pro krabičku červů, anebo obnovit komplet výbavu. Za úsměv a milé slovo Vám dokonce rádi uvaříme i kávičku, aby jste se u nás cítili dobře.

Prodej rybářského vybavení Sportcarp

Samozřejmostí je parkování přímo před prodejnou a to až pro 25 vozidel. Zadní parkoviště je schopné bez problémů posloužit i obytnému vozu nebo karavanu. Pokud budete mít kdykoliv cestu kolem, neváhejte se u nás zastavit a prohlídnout si naši prodejnu. I kdybyste třeba zrovna nic nepotřebovali a chtěli jen prohodit pár slov, budeme tu pro Vás.