Věrnostní program

Členem našeho věrnostního slevového programu Sportcarp Teamu se stanete pouhou registrací na našem webu. S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý sortiment nabízených rybářských potřeb. Slevy 7 % - 15 % dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů.

UPOZORNĚNÍ

Po provedené registraci je nutné zadat v pravé části našeho eshopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník, ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu!

1. Úvod

Věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.sportcarp.cz společnosti Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o, jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.sportcarp.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

2. Výhody vyplývající z členství

2.a. Člen teamu po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.sportcarp.cz  slevu ve výši 7 – 15 %. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy Sportcarp teamu. Výhody a slevy získané členstvím v Sportcarp Teamu platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě. V kamenné prodejně platí jiný věrnostní program a není možné tyto slevy na prodejně uplatňovat!

2.b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena Sportcarp teamu realizovaných od 20.04.2020.

Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho zaplacené objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

1) Nový zákazník – 7 % sleva

Sleva ve výši 7 % je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 30 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 30 001 Kč se zákazník přesouvá do 10 % slevy. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) Top zákazník – 10 % sleva

Sleva ve výši 10 % platí při celkové útratě 30 001 Kč až 60 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 60 001 Kč a více se zákazník přesouvá do 12 % slevy.        Načítání celkové útraty není časově omezeno.

3) Exlusive zákazník – 12 % sleva

Sleva ve výši 12 % platí při celkové útratě 60 001 Kč až 100 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 100 001 Kč a více se zákazník přesouvá do 15 % slevy.       Načítání celkové útraty není časově omezeno.

4) VIP zákazník - 15% sleva

Sleva ve výši 15 % platí při celkové útratě nad 100 001 Kč. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2.c. Pokud bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 24 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 7 % slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!

2.d. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena Sportcarp Teamu na eshopu www.sportcarp.cz 

2.e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

Zařazení do jednotlivých zákaznických skupin je prováděno manuálně a tak se může nedopatřením stát, že Vám nebude automaticky přidělena správná skupina. Pokud jste přesvědčeni o tom, že Vám přináleží jiná výška slevy (zařazení do jiné zákaznické skupiny), neváhejte nás kontaktovat a rádi případnou chybu obratem vyřešíme.  

 3. Členství ve Sportcarp Teamu

3.1. Podmínky přijetí do Sportcarp Teamu

3.1.a. Členem Sportcarp Teamu se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do teamu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.sportcarp.cz , souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů firmy Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o.

3.1.b. Členem Sportcarp Teamu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.sportcarp.cz a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.1.c. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem Sportcarp Teamu automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do teamu, tuto vůli vyjádří písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6.

3.2. Vyřazení z Sportcarp Teamu 

3.2.a. Člen Sportcarp Teamu může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6.

3.2.b. Společnost Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství v Sportcarp Teamu každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství v Sportcarp Teamu 

3.3.a.  Člen teamu se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.sportcarp.cz. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6. Při změně údajů je nutné uvést jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení, fakturační adresu...).

3.4. Povinnosti a práva společnosti Sportcarp Vápeník a Šaravec, s. r. o. vyplývající z členství v Sportcarp Teamu

3.4.a. Společnost Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství v Sportcarp Teamu bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o. právo odmítnout členské výhody člena teamu.

4. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

4.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

4.b. Společnost Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena z Sportcarp Teamu, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

5. Na co nelze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu. Slevy se nevztahují na produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné, tyto produkty nemají označení (Po registraci sleva 7 %)

 Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na tento sortiment:

Značky: Boat007, Free Spirit, Haswing, Lowrance, EcoFlow, Century, Haibo, Elling

Zboží označené oranžovým štítkem: Výprodej

6. Kontaktní adresa

Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o.
Tuněchody 8
53701 Tuněchody
tel.:  +420 606 631 285  

https://www.sportcarp.cz

info@sportcarp.cz

7. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 19. dubna  2020. Společnost Sportcarp Vápeník a Šaravec, s.r.o. se rozumí SPORTCARP.CZ společnost s ručením omezeným se sídlem Tuněchody 8, 53701 Tuněchody, zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 15745