Century kaprové pruty C2-D

Kód: 57362
discount-0
Značka: Century
ZDARMAZDARMA
Century kaprové pruty C2-D
od 12 099 Kč

Zvolte variantu

Dokonalé pruty na krmení raketou a markerování byly navrženy tak, aby výkonem i vzhledem korespondovaly s kaprovými speciály C2-D.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál
Varianta: Spodding Machine 13 ft 4-8 oz (C2DSPOD)
Skladem (1 ks) | 79762
Můžeme doručit do: 23.7.2024
14 999 Kč
Varianta: Marker Feature Finder 13 ft 4 lb (C2DMARKER)
Na dotaz | 57362
12 099 Kč

Detailní popis produktu

Dokonalé pruty na krmení raketou a markerování byly navrženy tak, aby výkonem i vzhledem korespondovaly s kaprovými speciály C2-D.

Pokud chytáte na opravdu velkou vzdálenost, budete na krmení a průzkum dna potřebovat pruty, které tyto disciplíny bez problémů zvládnou. Je totiž zbytečné nahazovat 150 metrů daleko, když nejste schopni na danou vzdálenost dostat krmení. S těmito pruty to je možné mnohem snáz než s jakýmikoli jinými. 
Oba modely jsou postaveny s klasickými očky Century SiC 50 mm a jsou osazeny černými sedly s červeným linkováním, které je vlastní základní řadě C2-D stejně tak jako vrchní vrstva 1K karbonových vláken. 
Pruty vycházejí ze standardní DNA dřívějších modelů spodových a merkerových prutů značky Century, ale byl snížen průměr jejich blanku, zvýšena výkonnost a délka prodloužena na 13 stop. Krmení a hledání nových míst se tak dost usnadnilo, ale nejvíce vývojáře potěšila zpětná vazba od samotných zákazníků, kteří si pruty opravdu chválili a kupovali si je jako dodatečné pruty i k jiným řadám jako například ADV1 nebo NG.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů
Počet dílů: 2
Délka prutu: 3,9 m (13 ft)
Typ prutu: Kaprové pruty
Zátěž: 4 lb

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: