Zlato na Stairs2Hell 2022

t_49_cmsico

Kuba napsal pár řádků, ve kterých shrnul, jak se to celé semlelo a co předcházelo nejvyššímu stupínku na vyhlášení prestižního závodu...

Vezmeme to hezky po pořádku… Ti z Vás, kdo nás sledujete na naší cestě od prvních ročníků tohoto závodu, jistě víte, že naší osvědčenou taktikou je postupný útok ze zadních řad a následný finiš v posledních minutách. Letošní ročník ale byl ve všem jiný. Chytili jsme hned po pár hodinách rybu, která byla současně druhou rybou závodu. Tato ryba nás nakopla tak, že jsme v zápětí přidali rybu další a hned od úvodních hodin jsme se ujali vedení celého závodu. Osud tomu chtěl tak, že jsme až na pár hodinovou slabší chvilku ovládli tento závod stylem start cíl! Ale ty nervy v posledních hodinách…

1(25)

Za celý závod jsme zdolali celkem 6 kaprů, o jednoho jsme přišli ve vázce, 2 cejny a jednoho jesena. Na výsledkovou kartu jsme postupně zapsali kapry o hmotnosti 18,74 / 17,27 / 17,72, což nám hodilo i výsledný součet 53,73kg! Jak už jsem psal výše, tato výsledná hmotnost nakonec stačila na celkové prvenství v tomto perfektně uspořádaném závodě pod pálavskými vrchy!

2(20)

Chtěl bych touto cestou poděkovat vám všem, kteří jste tento týden prožívali s námi. Díky vám - našim fanouškům, kamarádům, blízkým, pořadatelům a v neposlední řadě velké díky celé rodině Sportcarp, zejména pak Vlastimilovi a Davidovi Vápeníkovým, kteří nás dokonce přijeli osobně podpořit na závěrečný ceremoniál.

3(13)

Bonus pro Vás, kdo jste tento příspěvek dočetli až sem. Celý závod jsme odchytali na 2 druhy boilies z produkce Sportcarp, a to konkrétně GLM Krill a GLM Squid, kombinací obojího jsme krmili a chytali na všechny možné variace, které jsou v této produktové řadě dostupné.

4(9)_1

Na závěr to největší poděkování ode mě osobně - Dane, Ary Jaroslav, jste skvělými parťáky nejen po tento týden. Ačkoliv jsme si každý z nás vybrali nějaký ten den svou slabší chvilku, dokázali jsme se zastoupit a vybojovat tak velmi cenný skalp v takto našlapané konkurenci, která se na ročníku Stairs2Hell 2022 sešla.

Jakub Berka
Sportcarp team