Využijte náš věrnostní program a získejte automaticky slevy! Díky registraci se můžete dostat mezi VIP zákazníky!

Domů / Pruty a navijáky / Rybářské pruty / Feederové pruty

Benzar feederový prut Universal Feeder 3,30 m 20-120 g 3+5 (12329330)


Žádné hodnocení. Kód: 94038 EAN: 94038 Po registraci sleva 7 % Po registraci sleva 7 %
Zakládáme si na zkušenostech a reakcích z předešlých let, ale ani v novém sortimentu pro rok 2020 nesmí chybět univerzální prut, proto jsme vyvinuli mode Universal, který nabízí dokonalé řešení snad do všech podmínek k lovu s feeder prutem.
Výrobce: Benzar
Skladem na prodejně 1 ks
1.990 Kč , plus doprava
(1.990 Kč/ks)
 
Benzar feederový prut Universal Feeder 3,30 m 20-120 g 3+5 (12329330)

Pro uchopení vyzařují pruty Universal lehkost, za kterou vděčí lehkému uhlíkovému blanku IM12. Díky charakteristice a zásobám síly, dokáže zkrotit i ty nejdivočejší výpady větších kaprů, přičemž i lov menších ryb je s ním potěšením.

Kromě blanku je důležitou částí rukojeť, která vznikla spojením korkového a duplonového materiálu, co kromě jednoduchého čištění zaručuje i pohodlné držení během zdolávání a samozřejmě během náhozů. Rukojeť disponuje v závislosti od délky prutu – 58 – 62 – 65cm.

Série dostala na konci rukojeti jedinečné lamelové vypracování, které umožňuje dosažení dokonalé rovnováhy při držení v rukách rybáře s používaným navijákem.

I tento model dostal řadu NT oček se SIC vložkami, z kterých první dostal trojstopové vypracování, proto při odolnosti nabízí také dokonalé řešení i při použití s pletenými šňůrami.

K dílům série připadají 3,5 mm špičky v 5 různých pevnostech, z kterých jsou 3 skleněné a 2 uhlíkové.
Dokonalá volba od jemného lovu cejnů, až po tvrdší lov kaprů a parem.

Universal prut je nejvšestranněji použitelným prutem ze série Benzár prutů, ať je řeč o lovu ve stojatých vodách nebo menších řekách. Ideální ke každodennímu lovu i závodnímu lovu. 

Při lovu s jemnou montáží pomocí feederu a pickeru je často úspěch podmíněný především přesným a dalekým náhozem. Pruty jsou vyrobené technologií uhlíku IM12 a představují nejvyšší kvalitu. Díky moderním výrobním linkám a použitým materiálem, jsou tyto IM12 picker a feeder pruty v maximální míře splňují nároky i na nejpřestižnějších soutěžích.

Stále víc rozšířenou je tzv. dělená rukojeť Její podstatou je, že ji tvoří kvalitní korek a houba. Kombinace těchto dvou prvků zaručuje stabilní držení třeba i s vlhkými rukami. Takto vyhotovená rukojeť zabezpečuje sebejistý lov, ať už je řeč o nahození, nebo zdolávání.

Další obměna šroubovitého držáku. Na připevnění navijáku slouží dvě umělohmotné části, ale na fixování navijáku neslouží matice, ale je potřebné otočit část nad tělem držáku. Toto řešení přineslo prutem elegantnější vzhled jako u starších typů.

Takzvaný SIC (sicílium- karbid) očka byly od začátku typické pro pruty nejvyšší kategorie. V současnosti s vývojem technologií jsou používané v širším okruhu. Díky nadprůměrné odolnosti proti opotřebení a vysloveně malé hmotnosti, se staly jedním z nejoblíbenější typů pro výrobce prutů.

Specifikace
Váha Hmotnost 245 g
Počet dílů Počet dílů 3
Délka prutu Délka prutu 3,30 m (11 ft)
Dle způsobu lovu Lov na feeder
Typ prutu Feederový prut
Zátěž Zátěž 120 g
Velkoobchodní prodej Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.