WFT prut na mořský rybolov Never Crack Fjordspin 240 cm 300 - 1000 g (1D-B 404-053)

Kód: 94037
Po registraci sleva 7 %
Značka: Ostatní
1 890 Kč
Rádi pro Vás objednáme
Jedna z nejprodávanějších sérií prutů v novém žluto-černém provedení! Nové detaily, menší průměry blanků, díky většímu počtu vyráběných prutů i NIŽŠÍ CENA.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Nyní s oddělávací koncovkou a podpěkou pod loket COMFORT BUTT na rukojeti, která při lovu na hloubkách výrazně šetří vynakládanou energii. COMFORT BUTT zajišťuje i přes krátkou vzdálenost mezi držákem navijáku a křížovou koncovkou pod paží pohodlnou manipulaci s prutem jednou rukou. Po záseku ho lze bleskově vytáhnout a křížovou koncovku nasunout do bojového pásu. V plastu zalité lanko a karabina k poutku ukalhot zamezí jeho případné ztrátě. POZOR - podpěrka pod loket NESLOUŽÍ JAKO KLASICKÝ DRŽÁK, NESLOUŽÍ PRO ZDOLÁVÁNÍ RYB. V případě tahu a vynakládané síly může dojít k poškození.
Osazení většími, ale těsně za sebou jsoucími očky umožňuje použití jak smekacího navijáku, tak i multiplikátoru. Robustní, ale citlivá špice dovoluje využití jak při rybolovu na hloubkách, tak i zároveň pro troling. Stabilní titanový šroubovací držák navijáku udrží s absolutní jistotou i ty největší navijáky. Rafinované dělení na gumové rukojeti MOOS zajišťuje fantastickou akci bez přerušení a umožňuje každému nalezení vhodného místa pro uchopení. Rukojeť je zakončena křížovou koncovkou i pro nasazení na bojový pás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty na mořský rybolov
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Mořský rybolov
Počet dílů: 2
Hmotnost: 660 g
Délka prutu: 2,4 m
Typ prutu: Pruty na moře
Zátěž: 1000 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: