Shimano kaprový naviják Ultegra XSE 14000 (ULT14000XSE)

Kód: 92411
Po registraci sleva 7 %
Značka: Shimano
ZDARMAZDARMA
Shimano kaprový naviják Ultegra XSE 14000 (ULT14000XSE)
5 449 Kč
Rádi pro Vás objednáme
Ultegra XTE a XSE jsou založeny na nejprodávanějších modelech Shimano a jsou vyrobeny tak, aby změnily trh s navijáky střední třídy pro daleké nahazování.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Tyto navijáky, které obsahují mnoho předních technologií Shimano pro „dlouhé hody“, v elegantních monochromatických tělech překoná očekávání a jsou připraveny stát se nejprodávanějšími v celé Evropě.

Pouze Shimano má Super Slow Oscillation, což je dostatečný důvod, abyste si koupili Ultegru XTE a XSE. Ale ani všechny ostatní technologie obsažené v těchto superhvězdách pro daleké nahazování nelze ignorovat. Nejen, že vám tyto navijáky umožní dále nahazovat, lepší zdolávání ryb, déle vydrží a vypadají skvěle na jakémkoli prutu, na který je nasadíte.

Pokud jste kapraři a dáváte přednost tmavým barvám, zvolte tmavé XTE, nebo dáváte přednost světlejším barvám, měla by být vaše volba stříbrná XSE. Ať už si vyberete kteroukoli, můžete si být jisti, že jste učinili skvělé rozhodnutí.

Uvnitř lehkého a pevného CI4+ těla Ultegra je ukryt výběr nejpokročilejších technologií Shimano. HAGANE Gear a X-SHIP v kombinaci s Infinity Drive a Silent Drive poskytují úžasnou plynulost a snadné navíjení. Nenechte se však zmást. Stačí Ultegru zatížit a bude odvádět veškerý výkon, který potřebujete, a ještě víc.

A i když je vnitřní konstrukce uměleckým dílem, je to odhodový výkon, kvůli kterému si tento naviják pořizujete. Super Slow 5 Oscillation vytváří úžasně hladké pokládání vlasce, které prokazatelně snižuje tření a zvyšuje potenciál odhazování.

Existují ovšem i další velmi zajímavé technologie použité při tomto navijáku. Rigid Cast snižuje vychýlení cívky v okamžiku uvolnění během nahození a Parallel Body posílá vlasec v dokonalém úhlu směrem k prvnímu oku. Při nahození se vlasec skluzuje přes okraj hliníkové AR-C cívky, kde dochází ke zcela minimálnímu tření. Výsledkem je brilantní nahazování za tak dostupnou cenu.

Kapacita:
0,35mm/550m
0,40mm/400m
0,45mm/300m

Brzdná síla: 20 kg
Převodový poměr: 4,3:1
Váha: 600 g
Návin na jedno otočení kličky: 103 cm
Náhradní cívka: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky s přední brzdou
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Kaprový naviják
Hmotnost: 600 g
Typ navijáku: Naviják s přední brzdou

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: