Nanoimpregnace NanoConcept

Kód: 56914
discount-0
Značka: Ostatní
od 399 Kč

Zvolte variantu

Velmi kvalitní impregnace založená na moderní nanotechnologii, díky které jsou tyto přípravky účinnější a samotný efekt impregnace vydrží déle.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál
Varianta: 500 ml
Rádi pro Vás objednáme | 56913
699 Kč
Varianta: 250 ml
Rádi pro Vás objednáme | 56914
399 Kč
Varianta: 1000 ml
Rádi pro Vás objednáme | 47240
1 099 Kč

Detailní popis produktu

Velmi kvalitní impregnace založená na moderní nanotechnologii, díky které jsou tyto přípravky účinnější a samotný efekt impregnace vydrží déle.

Základní výhodou nanoimpregnace je, že její složení není na molekulární úrovni, ale na atomární. Tudíž se dokáže lépe dostat i do těch nejmenších pórů impregnovaného povrchu. Po vysušení nezanechává žádný nežádoucí film a upravený povrch tak může bez problémů volně dýchat a odpadá tak i problém s plísněmi.

Díky extrémně odpuzujícímu efektu nano impregnace zabraňuje vniknutí vlhkosti, skvrnám od kávy, červeného vína, mastnotě - jednoduše všem nečistotám. Navíc čištění naimpregnového materiálu nebylo nikdy snadnější, vystačíte si pouze s hadříkem a obyčejnou vodou.

Hlavní výhody nanoimpregnace:

* dokonale odpuzuje jakoukoli kapalinu
* zachování prodyšnosti impregnovaného povrchu
* zamezení vzniku plísní
* nanesená vrstva je vemi odolná proti setření
* impregnační vastnosti si zachovává po dobu až deseti vyprání včetně použití mechanické sušičky
* použitelnost na vícero materiálů - nejen textil a kůže
* ekologické a k přírodě šetrné složení
* neutrální bezbarvé složení bez zápachu nebo vůně
* antibakteriální účinky
* nezanechává žádný viditelný film, jelikož složení neobsahuje olej, teflon ani jiné produkty používáné u klasických impregnacíPatentovaný německý výrobek.


Impregnaci NanoConcept lze využít na různé předměty a povrchy i domácnosti. Od oblečení až po sedačku v obýváku.

Zkušenosti našeho týmu:
Jelikož jsme byli sami zvědaví na reálné účinky, testovali jsme tento výrobek ještě předtím, než jsme ho zařadili do naší nabídky. Pár nanoimpregnací už jsme v minulosti zkusili, ale účinek byl nevalný a hlavně nevydržel dlouho. NanoConcept jsme v našem týmu zkoušeli na části staršího bivaku, aby byly znát reálné výsledky v porovnání s neošetřenou částí. A výsledek nás velmi mile překvapil. Impregnace bez problémů ustála i dlouhotrvající déšť a její celková odolnost je také obdivuhodná. Stejně tak jsme ji použili na impregnaci rybářské obuvi a oblečení, kde si vedla taktéž na jedničku.

Upozornění pro rybáře, kteří nečtou návody:
Materiál, který se chystáte naimpregnovat, musí být naprosto suchý a dokonale čistý, aby se impregnace mohla navázat na jednotlivá tkaniva a ne nečistoty. Při nedodržení těchto pravidel bude funkčnost výrobku značně omezena. Pro dokonalý efekt je potřeba impregnací nešetřit. Materiál musí být doslova nasáknutý a pak jej nechte vyschnout při pokojové teplotě. 

Dávkování:
Přibližně 50 – 250 ml na m2 (podle druhu materiálu). Skutečná spotřeba impregnace závisí na drsnosti povrchu, savosti materiálu i způsobu nanášení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní campingové vybavení
Velkoobchodní prodej: Ne

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: