Korda kbelík s úložnými boxy Kontainer System 17 l (KBU004)

Kód: 92337
Po registraci sleva 7 %
Značka: Korda
1 125 Kč
Rádi pro Vás objednáme
Systém Kontainer je chytrý nápad, který řeší problém pokud si chcetes sebou vzít více kbelíků potřebných pro vaši výpravu,a zároven chcete aby jste měl vašie krmení oddělené dle potřeby.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Tento praktický systém má objem 17 litrů a je dodáván se čtyřmi samostatnými boxy, z nichž každý lze naplnit něčím jiným a kde buď nechcete míchat všechny návnady dohromady, nebo je chcete připravit přímo na místě. Díky tomu je vhodný pro situace, kdy chcete krmit návnadami různých velikostí a poskytuje vám snadný přístup ke všem návnadám v jednom kbelíku, avšak stále vám umožňuje mít vše rozdělené dle vaší potřeby – na rozdíl od toho, kdy je smícháte dohromady. Je také skvělý při použití spodových směsí, které obsahují drobné částice a pelety, a kde míchání předem může způsobit, že některé druhy krmení, jako je konopí, vyschnou a plavou, nebo se pelety rozpadnou více, než byste chtěli.

Každý box je vzduchotěsný a vodotěsný, což znamená, že v ní lze bezpečně uchovávat tekutiny bez obav z rozlití a pokud vám na konci vaší výpravy zbyde krmení, jako například partikl, můžete nádobu jednoduše vložit do mrazáku tak aby byla připraven k použití na vaše další výpravě.

Při delších výpravách můžete před odjezdem z mrazáku vytáhnout náhradní boxy s krmením, což zajistí, že zůstane déle čerstvé. Jsou také vybaveny bočními odměrkami v 0,25 litrových dílcích, takže přesně vidíte, kolik spotřebujete, a umožňují vám vytvářet dokonalé přesné množství krmení pokaždé když bude potřeba.

Kontejnery jsou uzpůsobený pro snadné skladování a náhradní boxy se prodávají samostatně, takže si můžete vzít ty, které potřebujete pro své výpravy, a zbytek nechat v mrazáku nebo garáži doma. Nebo dokonce ve vašem vozidle v případě nepotřebných věcí, jako jsou různé velikosti pelet, což je užitečné zejména při delších výpravách a chcete mít u sebe pouze návnadu, kterou potřebujete pro daný den, a poté ji doplňovat, když je potřeba – není nic horšího než se mít u sebe spoustu nepotřebných kbelíků.

* Do 17 l kbelíku se vejdou 4 boxy
* Měkká víčka zajišťují vzduchotěsné/vodotěsné utěsnění 
* Zahrnuje 0,25l postranní dílce pro dokonale odměřené množství krmení
* Lze vložit do mrazničky
* Vhodné pro skladování partiklu a boilies 
* Dokonalé zpracování pro snadné skladování 
* Náhradní boxy se prodávají samostatně

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové boxy
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: