Fox hlásič Micron Ultron X5 (EL3434)

Kód: 76216
Výprodej discount-0
2 699 Kč –44 %
Fox hlásič Micron Ultron X5 (EL3434)
2 699 Kč –44 % 1 499 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Vyzkoušený a osvědčený digitální hlásič od Foxe. Inteligentní ovládací tlačítko pro všechny funkce.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Nastavení hlasitosti, výšky tónu a pěti stupňů citlivosti. 20 vteřin svítící vysoce viditelná bílá dioda s nastavitelnými různobarevnými čočkami.

Možnost nastavení nočního posvícení s minimální spotřebou baterií. Automatické nastavení úsporného režimu v případě indikace vybitých baterií. Vysoce výkonný voděodolný reproduktor. 2,5 mm výstup pro připojení vysílače či rádiového systému. Výstup pro připojení swingru Fox Illuminator. Velmi nízká spotřeba baterií.
 

Základní znaky:
- digitální technologie
- jednoduché ovládání pomocí jednoho programovacího tlačítka
- nastavení hlasitosti a tónu
- pět nastavení citlivosti
- 20 vteřin svítící vysoce viditelná bílá dioda, s nastavitelnými různobarevnými čočkami
- automatické nastavení úsporného režimu v případě vybitých baterií
- čtyřmagnetové kolečko – speciálně vytvořené k redukci vyskakování vlasce, zabraňující přístupu vody
- multifunkční diody – možnost nastavení nočního osvětlení s nízkou spotřebou baterií
- nízká spotřeba baterie
- systém varující před slabou baterií
- ochranná vrstva chránící elektroniku
- zásuvky pro betasvětlo
- 2,5 mm výstup pro připojení externího vysílače či rádiového systému
- vstup pro připojení svítícího swingru
- protiskluzové ochranné podložky pro lepší držení prutu

Varování: Tento výrobek může vydávat zvuk s intenzitou vyšší než 10dBA. Pokud bude umístěn těsně vedle ucha, může v případě signalizace dojít k trvalému poškození sluchu!

Řada hlásičů ultron pracuje na 9 voltovou PP3 baterii. Pro vložení/výměnu baterií odsuňte krytku na zadní straně hlásiče. Při vložení baterie vždy dbejte na dodržení správné polarity. Výrobce doporučuje používat kvalitní alkalické baterie pro zajištění vysoké životnosti baterií.

Instrukce
Všechny funkce hlásiče jsou ovládány pomocí programovacího spínače, který je umístěn uprostřed přední strany hlásiče.

Pro spuštění hlásiče podržte zapínací/vypínací knoflík, který je umístěn napravo od ovládacího tlačítka.Poté hlásič propípne a to jedenkrát až pětkrát dle v závislosti na aktuálním nastavení citlivosti a hlavní dioda se rozsvítí na cca 2,5 vteřiny.

Pro vypnutí hlásiče podržte zapínací/vypínací knoflík, který je umístěn napravo od ovládacího tlačítka a to po dobu minimálně dvou vteřin. Poté hlásič jednou propípne nízkým tónem a dioda problikne.

Pro změnu nastavení hlasitosti, tónu a citlivosti krátce zmáčkněte zapínací/vypínací knoflík. Hlavní dioda poté začne výrazně svítit jednou z následujících barev, která určuje, které nastavení hlásiče můžeme měnit, a to:

červená = hlasitost
zelená = tón
žlutý = citlivost
Opakované stisknutí zapínacího/vypínacího knoflíku povede ke změně barvy a tím i ke změně vybrané hodnoty, která se bude nastavovat.
Když bude svítit barva/hodnota, kterou potřebujete nastavit, učiňte to pak hlavním programovacím tlačítkem.

Nastavení hlasitosti (červená barva): hlásič umožňuje osm různých nastavení hlasitosti. Pokud dojde ke změně nastavení, pak hlásič jednou propípne. Stiskem spodní poloviny programovacího tlačítka se hodnota (hlasitost) snižuje a stiskem horní poloviny se hodnota (hlasitost) zvyšuje.

Nastavení výšky tónu (zelená barva): hlásič umožňuje osm různých nastavení výšky tónu. Pokud dojde ke změně nastavení, pak hlásič jednou propípne. Stiskem spodní poloviny programovacího tlačítka se hodnota (výška tónu) snižuje a stiskem horní poloviny se hodnota (výška) zvyšuje.

Nastavení citlivosti (žlutá barva): hlásič umožňuje pět různých nastavení výšky tónu. Pokud dojde ke změně nastavení, pak hlásič jednou propípne. Stiskem spodní poloviny programovacího tlačítka se hodnota (citlivost) snižuje a stiskem horní poloviny se hodnota (citlivost) zvyšuje.
Maximální citlivost je nastavena jako hodnota 1 a je signalizována jedním propípnutím. Při tomto nastavení je maximální délka pohybu vlasce 7,5 mm. Po pohybu o tuto vzdálenost dojde k signalizaci.

Hodnoty citlivosti:
1 = 7,5mm
2 = 15 mm
3 = 22,5 mm
4 = 30 mm
5 = 37,5 mm

Všechna nastavení jsou uchována ve vnitřní paměti hlásiče i po jeho vypnutí. Při všech jednotlivých nastaveních zůstane dioda svítit po dobu cca 2,5 vteřiny. Pokud hlásič nebyl od posledního nastavení hodnot vypnut, automaticky si pamatuje poslední vybranou hodnotu, kterou tak není třeba znovu vybírat v případě další změny jejího nastavení.

Pokud nebyla v průběhu provozu hlásiče provedena žádná změna v nastavení hodnot, je první hodnotou v nabídce vždy hlasitost.

Nastavení hlavní diody:
Ultron je vybaven super svítivou bílou led diodou a pěti výměnnými krytkami různých barev pro nastavení barvy diody. Při výměně barevné krytky led diody si vždy ověřte, že je správně nasazená, tak, aby nedošlo k jejímu vypadnutí a následné ztrátě.

Varování: Pokud by jste se dívali z blízka přímo do světla led diody, mohlo by dojít k poškození zraku.

Noční svícení:
Ultron je vybaven režimem nočního podsvícení.
Pro aktivaci tohoto režimu zmáčkněte a držte zároveň zapínací/vypínací a hlavní programovací tlačítko (jeho horní polovinu) a to po dobu cca dvou vteřin.
Pokud si přejete změnit barvu nočního podsvícení, tak zopakujte tento proces ještě jednou. Na výběr jsou červená, zelená, žlutá a modrá barva. Vybraná barva se na cca 2,5 vteřiny zářivě rozsvítí a poté světlo opadne do nízké intenzity.

Pro vypnutí režimu nočního podsvícení zmáčkněte a držte zároveň zapínací/vypínací a hlavní programovací tlačítko (jeho dolní polovinu) a to po dobu cca dvou vteřin.

Varování před vybitou baterií / úsporný režim:
Ultron je vybaven funkcí signalizace vybité baterie, který automaticky přepne hlásič do nouzového režimu. Když tato situace nastane, pak začne dioda při záběru 20 vteřin blikat namísto normálního svícení. Maximální hlasitost je automaticky snížena na polovinu. V případě, že není nastavena maximální hlasitost, dojde i tak k jejímu snížení na polovinu aktuálního nastavení. V rámci úsporného režimu jsou k dispozici pouze čtyři úrovně nastavení hlasitosti.
Úsporný režim minimalizuje požadavky na baterii a maximálně prodlužuje její životnost.
Doporučujeme ovšem co nejdříve vyměnit baterii tak, aby byla co nejdříve zajištěna opětovná 100% spolehlivost všech funkcí.

Výstup pro Fox illuminator swinger:
Ultron umožňuje připojení svítícího Fox illuminator swingru, který bude světelně signalizovat záběr po dobu 20 vteřin.

Vstup pro externí vysílače:
Je to 2,5 mm vstup pro Micron TXR dálkový systém nebo Micron XB externí vysílač( jen ve spojení s Micron kompenzačním vedením).

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlásiče
Velkoobchodní prodej: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: