FishUP dipované gumové nástrahy Pupa 38mm - 1,5 8 ks

Kód: 90997
Po registraci sleva 7 %
Značka: Ostatní
od 149 Kč

Zvolte variantu

Dipováná umělá nástraha vyrobená z měkkého materiálu, která je extrémně lákavá pro ryby, které ji dobírají i na vícekrát. Balení obsahuje 8 ks.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál
Varianta: Yellow (20 PU15-103)
Rádi pro Vás objednáme | 90996
175 Kč
Varianta: Apple Green (20 PU15-105)
Skladem (1 ks) | 90997
Můžeme doručit do: 25.6.2024
149 Kč
Varianta: Cheese (20 PU15-108)
Rádi pro Vás objednáme | 90998
175 Kč
Varianta: Hot Pink (20 PU15-112)
Rádi pro Vás objednáme | 90999
175 Kč

Detailní popis produktu

Umělá nástraha FishUP Pupa je velmi oblíbená a působí doslova jako magnet na pstruhy. Je vyrobena z měkkého materiálu, díky čemuž ryba více důvěřuje nástraze a někdy ji dobírá i na vícekrát. FishUP Pupa je poměrně velká nástraha, což umožňuje daleké nahazování a to i za větrného počasí. Stejně jako většina umělých nástrah ve tvaru larvy nemá žádný pohyb. Svou vlastní váhou nebo s malou jigovou hlavičkou propadává vodním sloupcem. Jednou z možností je i vedení larvy těsně pod hladinou. Je jen na vás jakým způsobem bude prezentována. Nástraha je navíc dipováná, což zvyšuje počet záběrů a ve vodě zanechává výraznou pachovou stopu. Přírodní barvy zaručí úspěch v čisté vodě, naopak zářivé budou úspěšné v hluboké nebo kalné vodě. Pokud se věnujete lovu pstruhů, doporučujeme vyzkoušet další velmi úspěšné dipované umělé nástrahy FishUP Yochi nebo dipované umělé nástrahy FishUP Morio. Nástrahu FishUP Pupa najdete i ve velikostech 23 mm-0,9 "a 30 mm-1,2".

Důvody ke koupi FishUP Pupa
- Dipováná nástraha
- Atraktivní nástraha pro lov pstruhů
- Propracovaná do detailu
- Množství atraktivních barev
- Dobrá cena

Závodní ochucené nástrahy FishUP
FishUP je Ukrajinský výrobce nástrah, který založili špičkoví rybáři a vítězové různých soutěží po celé Ukrajině. Zpočátku tyto nástrahy sloužily pouze pro zvláštní účely. Ukázaly se jako velmi efektivní což vedlo k jejich okamžité popularitě mezi rybáři. Pro výrobu nástrah FIshUP se používají pouze vysoce kvalitní materiály, jako přírodní atraktanty a soli, díky kterým jsou takové účinné a atraktivní pro ryby. FishUP používá Slovenská i Česká přívlačová reprezentace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumové nástrahy
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov dravců

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: