Century kaprové pruty CQ MKII 9 ft 3,5 lb (CQ9350R)

Kód: 90894
discount-0
Značka: Century
ZDARMAZDARMA
Century kaprové pruty CQ MKII 9 ft 3,5 lb (CQ9350R)
10 899 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Unikátní, třídílné, krátké pruty s novým sedlem ALPS a se speciální spojkou dílů jsou skvělou volbou pro lov v blízkosti břehu v těžkém terénu.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Mobilní rybáři se budou vždy poohlížet po dobrých příležitostech k nahození. Těžko dostupná místa pod keři a stromy jsou ale náročnější na vybavení. Lehké, funkčí a praktické vybavení je u tohoto lovu podmínkou. A přesně tyhle situace jsou jako vyšité pro nové pruty CQ, které jsou na podobných místech jako doma.
Mobilita byla klíčovým slovem při designování těchto prutů a důraz byl kladen také na transportní rozměry, nízkou váhu, sílu a schopnost ustát i tvrdé souboje. Všechny tyhle funkce ucítíte z prutu již na první dotek. Design byl postaven úplně od nuly bez předchozí předlohy a podařilo se nám vytvořit lehký prut, který disponuje skvělou zdolávací akcí i při délce 9 stop a třech dílech. Úplně bez problémů tyto pruty plnohodnotně nahradí Vaše standardní 12 stopé pruty, pokud potřebujete lovit na nepřístupných místech. Pokud se o víkendu často stěhujete kolem vody a aktivně hledáte kapry v blízkosti břehu s naloženým vozíkem za zády, i v této situaci jsou pruty CQ přesně pro Vás. Spolehlivým a hlavně neskutečně praktickým společníkem Vám budou i při lovu z lodi.

Tento model byl navržen tak, aby měl pořád dost síly zkrotit i velké ryby, které ihned po záběru prchají do svého blízkého úkrytu a na břeh se jim vůbec nechce. I přes jeho krátkou délku budou mnozí velmi mile překvapeni vzdáleností, kterou lze při nahazování dosáhnout. Spodní část má v sobě totiž obrovskou silovou rezervu, kterou odevzdává přes unikátní jointový spoj (díly se zasunují opačně) do středního dílu, čímž se generuje až překvapující rychlost špičky. Tanhle interakce mezi spodní a středovou částí smazala velké množství problémů, které jsou typické pro třídílné pruty. Pruty diponují velkorysým průměrem oček (16 mm na špičce), takže jim vůbec nevadí zarostlé vody a vlasec s nachytanými nečistotami jimi bez problémů projde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů
Počet dílů: 3
Délka prutu: 2,7 m
Typ prutu: Kaprové pruty
Zátěž: 3,5 lb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: