Century kaprové pruty C2-D (Command Distance)

Kód: 73549
discount-0
Značka: Century
ZDARMAZDARMA
Century kaprové pruty C2-D (Command Distance)
od 18 999 Kč

Zvolte variantu

Nejnovější kaprové speciály s upraveným blankem, určeným především pro lov na extrémní vzdálenosti.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál
Varianta: 13 ft 3,75 lb (očka AT Titanium K)
Skladem (2 ks) | 51527
Můžeme doručit do: 23.7.2024
19 999 Kč
Varianta: 13 ft 3,75 lb (očka Century SiC od vel. 50)
Na dotaz | 73549
18 999 Kč

Detailní popis produktu

Prut Century C2-D (Command Distance) se zrodil z úspěchu Century C2, kdy nás někteří rybáři stále žádali o výrobu jeho "mocnějšího" bratra. Když společnost Century přišla na trh s C2, brzy se tento prut stal měřítkem univerzálního prutu, vhodného pro všechny způsoby lovu. Díky jeho skvělým vlastnostem při zdolávání, moderní stavbě blanku, nízké hmotnosti a rychlé akci se C2 hodí k lovu na většině vod, jak u břehu, tak ve větší vzdálenosti. C2 nadále zůstává dokonalým univerzálem, nicméně nikdy nebyl navržen jako odhozový prut pro lov ve velkých vzdálenostech, jakými jsou pruty Century FMA, SP nebo FMJ. Z toho důvodu jsme na základě požadavků rybářů sestrojili C2-D. Tento nový 13' 3,75lb prut je vhodný pro nahazování se 100 až 150g zátěží.

Nechceme zklamat některá očekávání hned od počátku a proto bychom chtěli zdůraznit, že méně zkušení rybáři, kteří nikdy nenahazovali na velké vzdálenosti, nebudou s tímto prutem ihned házet do velké dálky. C2-D je určen pro rybáře, kteří již s nahazováním na velkou vzdálenost mají zkušenosti, anebo pro rybáře, kteří loví v zarostlých či závadových vodách a potřebují pro lov použít silný prut. Pokud plánujete nákup prutu, se kterým by jste chtěli nahazovat na velkou vzdálenost, ale jinak většinou chytáte pouze na vzdálenost do 80m, doporučujeme vzhledem k charakteru prutu použití háčků ze silnějšího drátu. Přesto, pokud jste začátečníci, nenechte se odradit. Prut C2-D vám díky svým jedinečným vlastnostem po krátké době trénování umožní dosažení extrémně dlouhých náhozů.

Při výrobě společnost Century nedopustila žádné kompromisy. Použili jsme moderní HPR materiály, díky čemuž je hmotnost v porovnání s pruty předchozí generace, jako je např. FMA 13', o 31% nižší. Prut má menší průměr v koncové části než SP a má klasickou spojku s přesahem, oproti reverzní spojce, jež je použita např. u FMA. Prut má menší hmotnost také díky osazení očky AT Titanium K v konfiguraci 40 a také díky speciálnímu matnému povrchu a sedlu navijáku Alps, které je zdobeno laserově vyrytými logy C2-D.

Pokud by jste upřednostnili osazení standardními Century SiC očky velikosti 50, po domluvě je možná i tato varianta.

Špička prutu je vyrobena speciální technologií, zabraňující kroucení vlasce. To velmi rychle poznáte, jakmile vezmete prut do rukou a ucítíte jeho akci, zejména ve špičce prutu, která se při ohnutí nekroutí do stran.
Díky tomu vlasec při náhozu lépe probíhá očky a nekroutí se. Pobavte se o tom s vaším prodejcem a porovnejte ve vašem rybářském obchodu chování špičky C2-D s jinými pruty!

Materiály HPR zaručují velmi rychlou akci, která je perfektní pro lov s těžkými olovy a s PVA materiály. Díky použití technologie "Autoclave Technology" při výrobě blanku, nedochází u prutu k postupnému měknutí a ztrátě původních vlastností, což je tak typické pro mnoho jiných prutů. Proto je C2-D skvělou volbou pro závodníky, zvyklé na intenzivní používání během 24-48 hod závodů, kteří chtějí mít prut, jehož vlastnosti se nezmění po mnoho let a mnoho odchytaných závodů, během nichž nahazují s těžkými PVA pytlíky a punčochami.
Sestrojili jsme prut, který má měkčí a ohebnější spodní část než FMA, ale zároveň má silnější špičku. Díky tomu se prut při náhozu lépe ohýbá po celé své délce, což se hodí tam, kde je zakázáno použití odhozových nástavců. Nahazování 113 g olovem a 0,35mm vlascem na vzdálenost 150m je scénář, kterého lze s tímto prutem snadno dosáhnout. To, že vám prut umožňuje nahazovat pouze s vlascem, neomezuje jeho možnosti při nahazování s šokovým nástavcem, kdy je možno dosáhnout vzdálenosti 180m a více.

To je však vzdálenost, na kterou většina rybářů nenahazuje a rozhodně netvrdíme, že tento prut je určen jen k lovu na tak extrémní vzdálenost. Pouze chceme říci, že pokud je to nezbytné, s Century C2-D jí lze dosáhnout!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů
Počet dílů: 2
Délka prutu: 3,9 m (13 ft)
Typ prutu: Kaprové pruty
Zátěž: 3,75 lb

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: