CarpPro sada hlásičů Ram XD Bite Alarm 3+1 (6930-003)

Kód: 92103
Po registraci sleva 7 %
Značka: CarpPro
ZDARMAZDARMA
CarpPro sada hlásičů Ram XD Bite Alarm 3+1 (6930-003)
4 299 Kč
Rádi pro Vás objednáme
Moderní vysoce kvalitní hlásiče záběru z TOP segmentu značky CarpPro. Vyrobeno ve stylové černé barvě z kvalitního plastu.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Pro usnadnění přepravy a skladování jsou hlásiče dodávány ve vyztuženém pouzdře, které je chrání před poškozením. Sada CarpPro RAM XD obsahuje: hlásiče, příposlech, šňůrku na příposlech a baterie.

Hlásiče se zapínají / vypínají pomocí páčkového spínače a funkce se ovládají pomocí jednoduchých koleček na přední straně. Každý hlásič má 7 úrovní hlasitosti + tichý režim, 8 režimů nastavení tónu, 8 režimů citlivosti a 6 možností nastavení barvy LED. Na předním panelu jsou 4 kolečka, které slouží k nastavení zvuku, tónu, citlivosti, výběru barvy indikátoru. LED diody jsou velmi jasné, jsou perfektně viditelné jak v noci, tak ve dne. Kromě dvou horních LED je zde velký hlavní indikátor 8 LED uspořádaných do kruhu. K dispozici je funkce pro upozornění na nízkou úroveň nabití baterie: po zapnutí alarmu hlavní indikátor ukazuje úroveň nabití podle počtu rozsvícených LED. Každý alarm má paměťovou funkci - horní dioda svítí 20 sekund po záběru. Pokud byl záběr ve směru ke břehu, bliká pravá dioda. Kromě toho jsou k dispozici funkce "Proti krádeži", "Komunikační režim", "Tichý režim". V „tichém režimu“ nebude alarm po dobu jedné minuty pípat ani vysílat do příposlechu – během nastavení prutu po náhozu. CarpPro RAM XD je vybaven konektorem pro připojení indikátorů záběru. Disponuje vysokou ochranou proti prachu a vlhkosti - IP 66. Možné barevné varianty: jasně fialová, červená, žlutá, modrá, zelená, fialová.

K připoslechu lze připojit až 6 signalizátorů CarpPro RAM XD. Provozní dosah přijímače: do 220 metrů. Aktivace se provádí otáčením kolečka hlasitosti. Zvuk je regulován stejným kolečkem. K dispozici je 5 úrovní + tichý režim. Tón automaticky zvolený na hlásiči je nastaven i na připoslechu. Na předním panelu připoslechu jsou LED-indikátory záběru Multi-Color odpovídající každému z hlásičů. Funkce "Paměť" vám pomůže zjistit, který z hlásičů pípal jako poslední v případě, že jste záběr zmeškali. Barva nastavená na hlásiči se automaticky nastaví na připoslechu. Indikace záběrů od břehu a ke břehu probíhá pomocí různých zvukových signálů a odpovídající dioda bliká. Nechybí ani 3 tlačítka, jejichž stisknutím lze upravit režimy „Vibrace“, „Tichý“, „Synchronizace“ atd. Nechybí funkce „Vymazání kódů alarmů“, upozornění na nedostatečné nabití baterie atd.

Alarmy a přijímač jsou napájeny 1 baterií 6F22 9V.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlásiče s příposlechem (sady)
Velkoobchodní prodej: Ano
Dle způsobu lovu: Lov kaprů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: