Jak vybrat nejlepší dárek pro rybáře?

banner_sportcarp_darky-pro-rybare_clanek_370x247_cmsico

Není snadné vybrat dárek pro náročného rybáře. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý návod, jak na to...

Ne vždy je snadné vybrat dárek pod stromeček pro blízkou osobu. Obzvláště když se snažíte obdarovat rybáře, sami na ryby nechodíte a danému koníčku nerozumíte.

Proto jsme pro vás připravili návod, jak snadno vybrat dárky, se kterými jistě svého rybáře potěšíte. V zásadě se můžete řídit několika jednoduchými radami, které vám výběr usnadní.

Pro občasné posedávání na břehu
Pokud váš rybář tráví u vody jen krátký čas posedáváním na břehu, je zbytečné orientovat se na kvalitní přístřešky a spacáky. Při tomhle stylu vycházek mu spíš udělá radost kvalitní rybářské křeslo. K dispozici jsou dnes v širokém spektru cenových relací, takže je opravdu z čeho vybírat.

rybarske_kreslo_carppro_medium_chair__z1

Mladší ročníky vydrží sedět i na levnějších křesílkách. Naproti tomu starší rybář víc ocení modely rybářských křesílek s vyšší opěrkou, fleecovým povrchem a opěrkami na ruce, které sezení o dost zpříjemní a nebolí tak záda...

Rybařina je celoroční koníček, takže pokud obdarovávaný odjíždí k vodě i v chladnějších měsících, můžete zvážit nákup termo kompletu, tedy bundy a kalhot ze zatepleného materiálu. Není totiž nic horšího, než když je vám na rybách zima.

termo_oblek_behr_zweiteler_2021__z1

Dárky, se kterými vydrží u vody i několik dní

Když váš rybář mizí z domu i na několik dní, můžete se poohlédnout i po novém bivaku, ve kterém bude v teple a v suchu od jara až do zimy. V této sekci je opět na výběr z širokého spektra výrobků a to jak kvalitativně, tak i cenově. A v neposlední řadě i velikostně.

carppro-pristresek-maxi-shelter-970193213_z1

Pokud jezdí k vodě sám, většinou si vystačí s menším a lehčím přístřeškem, které se označují jako „1 Man“. Jestli ale tráví čas u vody třeba s potomkem, přijde vhod větší varianta, díky které budou oba v suchu a navíc s dostatečnou dávkou komfortu. Navíc tak budete moct jezdit na ryby společně a užít si tak společnou dovolenou na našich přehradách, anebo klidně někde v zahraničí.

fox-jidelni-taska-camolite-2-man-cooler-310840944_z1

Při delších vycházkách přichází v úvahu i věci na vaření, jelikož bez teplého jídla se u vody delší dobu vydržet nedá. Dnes jsou k mání i kvalitnější sady nádobí určené přímo pro rybáře. Pokud někdo rád vaří doma, určitě ho potěší kvalitní sada nádobí od oblíbené rybářské značky. Můžete dokonce zakoupit i celou sadu nádobí společně s chladící taškou, ve které vydrží potraviny déle čerstvé a v lepší kondici...

Rybářské dárky, které moc nestojí

V případě, že nechcete utratit moc vysokou částku a rádi byste si nechali nějaké finance i na další dárky, tak věřte, že každého potěší stylová rybářská mikina. Prohledejte šatník a v tajnosti i rybářskou výbavu. Zkuste přijít na to, kterou značku má nejraději a od které vlastní nejvíce oblečení. Určitě od této značky najdeme nějaký kousek, který se bude líbit nejen jemu, ale i vám. Pokud opravdu přehled nemáte, dáme Vám pár tipů:
1, Kapraři budou nejspíše inklinovat ke značkám Korda, Fox, Nash a Monkey Climber. Opravdu kvalitní je pak oblečení značky Fortis, které ocení zapálení nadšenci. A samozřejmě máme i naše firemní oblečení pro nejlepší fanoušky ;)
2, Pokud Váš rybář chytá nejraději dravce, hledejte oblečení značek Savage GearFox Rage anebo Rapala

10983470_10206054701306829_1673574389378580685_o_1024x1024

Dárky, které je lepší bez vědomí rybáře nekupovat

Určitě se snažte vyvarovat nákupu nástrah, návnad a rybářské bižuterie ve formě háčků a dalších drobností. Tyto věci jsou až příliš specifické a každý jednotlivec je používá jinak. Mohli byste se tak dostat do nelibé situace, kdy se obdarovaný na silu usmívá a děkuje, ale uvnitř ví, že toto nikdy v životě nevyužije. Tudíž jste vaše peníze utratili zbytečně a to by ani nás jako prodejce netěšilo.

darkovy-kupon-sportcarp_z1

No a když jste v koncích a opravdu nevíte, kudy kam, dárkovým poukazem na nákup rybářského zboží nic nezkazíte a Váš rybář si bude moct vybrat přesně to, co potřebuje. Třeba právě ty návnady a nástrahy, které on sám preferuje.

Dárky zakoupené u nás můžete pohodlně vyměnit až do konce ledna v případě, že by Vám nějakým způsobem neseděly. Zboží ale musí být nepoužité.