Shimano přívlačový prut Catana FX Moderate Fast 183 cm 3 - 14 g (SCATFX60LC)

Kód: 92645
Po registraci sleva 7 %
Značka: Shimano
1 269 Kč
Rádi pro Vás objednáme
Pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s nejnovějšími akcemi a moderním vzhledem.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Catana, která je k dispozici v rychlých i středně rychlých akcích, v široké škále možností, pozvedne váš výkon na novou úroveň. Pokud hledáte prut za skvělou cenu, který by vás inspiroval k sebedůvěrě a pomohl vám lovit efektivněji, Catana FX je skvělou volbou. Tato skvěle vypadající řada, postavená na celokarbonovém blanku, vás jistě zaujme a přichází ve dvou specifických akcích. Rychlá akce je určena pro jigy a měkké návnady a středně rychlá akce je ideální pro rybářské crankbaity. Vyberte si jakýkoli model z široké škály možností a můžete si být jisti, že máte prut, který vám umožní lovit s maximálním výkonem a ještě dále.

Celokarbonový blank Catana FX je vylepšen o Geofibre, které dodává pevnost. To je velmi užitečné u lehčích modelů, zejména při zdolávání velkých, silných ryb, které testují vaše náčiní na maximum. Všechny modely jsou osazeny očky Shimano Hardlite, které jsou lehké, pevné a dokonale se hodí pro vlasce i pletené šňůry. K dalšímu zvýšení výkonu a doplnění moderního vzhledu se postará ergonomické sedlo navijáku ve stylu VSS, které dokonale zapadá do blanku. Tento styl designu je široce používán profesionálními rybáři. V řadě rychlých akcí je 8 modelů, které vám umožní vložit maximální akci do jigů a měkkých návnad a přenést pohyby rukou na nástrahu s maximální účinností.

Jsou vybaveny moderní kombinovanou rukojetí Cork/EVA. V rozsahu středně rychlé akce existuje více než 20 modelů. Jsou univerzální a lze je použít pro mnoho různých stylů lovu s návnadou, ale jsou obzvláště dobré při lovu crankbaitů. Jsou vybaveny korkovou rukojetí a mají výjimečnou bojovou akci k překonání největších a nejsilnějších ryb. Ať už si vyberete kteroukoli Catanu, můžete si být jisti, že jste udělali skvělou volbu.

Transportní délka: 94 cm
Počet oček: 7 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlačové pruty
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov dravců
Počet dílů: 2
Hmotnost: 91 g
Délka prutu: 1,83 m
Typ prutu: Přívlačové pruty
Zátěž: 14 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: