Využijte náš věrnostní program a získejte automaticky slevy! Díky registraci se můžete dostat mezi VIP zákazníky!

Domů / Novinky

Prologic kaprový prut C-Series Lotus AB 3,6 m 3 lb Allround (72628)


Žádné hodnocení. Kód: 90912 EAN: 5706301726285 Po registraci sleva 7 % Po registraci sleva 7 %
Nová řada prutů C-Series byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby nabízela skvělý výkon v kombinaci se stylem a vlastnostmi, které byste očekávali jen u prémiových prutů vyšších cenových relací.
Výrobce: PrologicPrologic
Skladem na prodejně 2 ks
1.432 Kč , plus doprava
(1.432 Kč/ks)
 
Prologic kaprový prut C-Series Lotus AB 3,6 m 3 lb Allround (72628)

Tato řada prošla řadou technických pokroků spolu s vylepšenými komponenty. Tyto krásně vyvážené a pěkně zpracované pruty s velmi tenkým blankem jsou velice citlivé a jsou k dispozici jak v 2-dílném, tak 3-dílném provedení. Stejně jako naše vlajková loď – řada prutů Inspire – i pruty C-series nabízí dvě rozdílné akce prutů: AR (All Round) – univerzální pruty se semi-parabolickou akcí na zdolávání a XD (Extra Distance) – výkonné pruty s rychlou akcí na daleké nahazování. Všechny 12/13ft modely jsou osazeny lehkými očky MM-Series s naváděcím očkem 50mm (40mm u modelů Lotus) a se špičkovým očkem 16mm. Tenký blank z vysoce modulovaného (HM) uhlíku má antireflexní povrchovou úpravu s elegantními detaily, která perfektně ladí s 1K uhlíkovými vlákny a strojově obráběným černě eloxovaným sedlem navijáku Inspire. Stylová dělená rukojeť z japonské smršťovačky s elegantním rozšířeným EVA koncem zajišťuje komfortní a bezpečný úchop. Součástí řady C-series jsou naše specializované pruty Lotus, které jsou určeny především pro ženy – rybářky. Nabízejí úplně stejné vlastnosti, jen jsou designově upraveny a vyznačují se červeno-vínovým blankem s růžovými prvky. Stejně kvalitní, ale nyní kouřová verze našeho sedla navijáku ve stylu Inspire už jen dokresluje celkový design.
C-Series Spod & Marker – doplňkem řady C-series je kombinovaný spodový a markerový prut 12ft 5lb, který se může pochlubit vyladěnou XD akcí se speciálním důrazem na citlivost a rychlost blanku. Je schopen snadno a efektivně odhazovat velké těžké rakety a zároveň citlivě přenášet všechny signály ze dna až k rybáři.

* Super tenký vysoce modulovaný (HM) blank
* Lehká očka MM-Series, naváděcí 50mm (40mm u 10ft modelů a modelů Lotus)
* Špičkové očko 16mm Anti-frap
* Sedlo navijáku HD-Vented Inspire
* Dělená rukojeť z japonské smršťovačky
* AR/XD – zdolávací/nahazovací akce
* Modely Lotus speciálně určené pro ženy – rybářky

Váha: 390 g
Transportní rozměry: 188 cm
Počet oček: 6
Počet dílů: 2

Specifikace
Počet dílů Počet dílů 2
Délka prutu Délka prutu 3,60 m (12 ft)
Dle způsobu lovu Lov kaprů
Typ prutu Kaprový prut
Zátěž Zátěž 3 lb
Velkoobchodní prodej Ne
Soubory

Prologic kaprový prut C-Series Lotus AB

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.