Mikbaits Amino Komplety 50 ml

Kód: 74532
Po registraci sleva 7 %
Značka: Mikbaits
99 Kč

Zvolte variantu

Ve všech AK Mikbaits jsou použity prvotřídní tekuté potravy, oleje, EO a Ultra esence z Anglie. Žádné ředění melasou nebo jinými levnými složkami, ale pouze kvalita.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál
Varianta: Magická oliheň (11070112)
Dodací doba 3 dny (>10 ks) | 74532
Můžeme doručit do: 30.4.2024
99 Kč
Varianta: Krab & Sardinka (11070106)
Dodací doba 3 dny (>10 ks) | 57939
Můžeme doručit do: 30.4.2024
99 Kč

Detailní popis produktu

Ke každému AK navíc přistupujeme zvlášť, jakoby pokaždé šlo o jiný výrobek. Jestliže u mnohých konkurenčních AK vedle esence naleznete v celé výrobní řadě stejnou „hnědou šťávu“, my používáme 15 různých tekutých potrav, 9 druhů EO, dále Talin original či winterizované oleje. I proto jsou naše AK tak účinné a vysoce hodnocené.

Švestka&Oliheň
K výrobě tohoto AK používáme zásadně švestičky z naší zahrádky a olihně od Vídně. I proto se výborně hodí ke všem směsím. Nově jsme jej doplnili o tekuté NHDC, chcete-li, lze přidat Bl. pepper nebo Tymián.

Královská patentka
Patentka je vynikající na mělčích bahnitých vodách, ale stejně dobře chytá i na řekách, v hlubších, jezerech, pískovnách atd. Zřejmě i díky své odlišnosti přináší každý rok mnoho obřích kaprů.

Magická oliheň
Kombinace fantastické esence, slaného Rybího amk, lahodného Minamino a dalších složek je pro kapry neodolatelná. Rok co rok přináší další a další skvělé úlovky, a to i tam, kde už je hodně profláklá. Prostě perpetum mobile.

BigS (Oliheň&Javor)
Dlouhodobě nejpopulárnější AK, který umí vše. Nachytat spousty ryb, vyhrát závody, ulovit obří ryby, naštvat okolní rybáře. I když každý rok vylítne nějaká nová kombinace, BigS je stále a stále nepřekonatelný.

Losos&Ráček&Asa
Tento AK, jenž vedle Lososa obsahuje esenci Crayfish používanou v Odyssey XXX, letos řádil jak černá ruka. Obří kapři z Pálavy, Orlíka, francouzských jezer a dalších lokalit se na něj chytali jak holky na Ferari.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivátory, tekuté potravy
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů
Příchuť: Krab & Sardinka, Magická oliheň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: