Flacarp Bivakové led světlo RGB s přijímačem (FL6-RGB)

Kód: 91282
Po registraci sleva 7 %
Značka: Flacarp
ZDARMAZDARMA
Flacarp Bivakové led světlo RGB s přijímačem (FL6-RGB)
2 490 Kč
Momentálně nedostupné
Na základě přání a požadavků vás, rybářů, přinášíme dokonalé LED světlo. Jedná se o zcela unikátní výrobek, který svými funkcemi a parametry nemá konkurenci... - multibarevné LED světlo.

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Příjemná bílá, zelená, červená, modrá ... zvolte si barvu a jas, které vám vyhovují. - integrovaný bezdrátový příposlech s dosahem až několik set metrů. Svítilnu lze využít i jako maják při zavážení krmiva. - přenos barvy, která je nastavena na hlásiči. Máte na hlásiči nastavenou třeba fialovou? Není problém - stejnou barvou se vám při záběru rozsvítí i LED světlo. Hned víte, od kterého hlásiče máte záběr. - 100% kompatibilita. Spolupracuje se všemi bezdrátovými produkty FLACARP: hlásiči, alarmy, příposlechy ... - žádné baterie! Integrován výkonný nabíjecí Li-Ion akumulátor. Jednoduše dobijete běžnou nabíječkou na mobil, z auta nebo libovolné powerbanky. - opravdu 100% vodotěsná konstrukce.

Spadne vám svítilna do vody - nevadí, dovnitř se nedostane ani kapka vody. Testováno dlouhodobě 1,5 metru pod vodou. Navíc svítilnu "neutopíte", protože při pádu do vody plave na hladině. - naše špičková elektronika, vlastní vývoj a výroba v ČR, certifikace v akreditované zkušebně - to vše vám zajistí spolehlivost a pružnou reakci na vaše požadavky. - jednoduché přichycení. Svítilna je vybavena silným neodymovým magnetem. Jednoduše přichytíte k libovolné železné konstrukci nebo zavěsíte pomocí poutka. Vodotěsná konstrukce předurčuje toto malé, ale velmi výkonné LED světlo nejen pro použití v bivaku, ale může sloužit i jako venkovní osvětlení. Uvnitř zabudovaný přijímač bezdrátového příposlechu umožňuje dálkové rozsvícení signalizátory záběru FLACARP, tedy při záběru. Lze jej dálkově ovládat i příposlechem - na dálku zapnout / vypnout / ztlumit jas. Může být využito i jako maják při zavážení krmiva - na dálku si rozsvítíte světlo označující vaše lovné místo. Světlo můžete spárovat nejen s hlásiči, ovládat nejen příposlechem, ale lze ho propojit také s alarmy FLACARP ! Je vybaveno výkonnými bílými LED CREE a RGB diodami, můžete si tedy zvolit další barevné odstíny.

Například v noci použít méně rušivé červené světlo, modré, zelené .... Lahůdkou je možnost rozsvícení stejné barvy, jaká je nastavena na hlásičích. Takže v noci můžete příposlech klidně vypnout a již po rozsvícení světla poznáte, která hlásič má záběr. Světlo je vybaveno silikonovými těsněními a je vodotěsné. Můžete jej používat jako venkovní osvětlení a není třeba se obávat deště. Když spadne do vody - nevadí. Světlo je velmi lehké a na vodě plave - nemusíte se bát, že jej utopíte. Již nikdy nebudete měnit baterie: uvnitř zabudovaný akumulátor s velkou kapacitou 2000mAh snadno dobijete z běžné nabíječky na mobil, z auta nebo z libovolné powerbanky. Z jedné boční strany je umístěno tlačítko pro ruční ovládání, poutko na zavěšení. Z druhé strany silný neodymový magnet pro přichycení např. na deštník nebo jinou železnou konstrukci. Po krytkou magnetu je USB nabíjecí konektor. Snadno si tlačítkem nastavíte barvu, která vám vyhovuje - ta zůstane uložena jako výchozí. Po dalším zapnutí je tedy automaticky nastavena. Změna barev je velmi snadná, celkové ovládání intuitivní.

Souhr vlastností, technické údaje: LED světlo s příposlechem, spolupracujícím s produkty FLACARP vybavené vysílačem příposlechu barva LED světla: bílá, červená, zelená, modrá + barvy jako na signalizátorech FLACARP nabíjecí Li-Ion akumulátor 2000mAh délka svitu LED: na plný výkon až 6 hodin, v režimu sníženého jasu až 20 hodin (délka svitu je orietnační, závislá na okolní teplotě a stavu akumulátoru).

 

Rozměry:

- délka 136 mm

- průměr uprostřed 36 mm

- průměr po bocích u zátek 42 mm vodotěsná konstrukce

- odolnost proti dešti i krátkodobému potopení (pád do vody) uchycení pomocí silného neodymového magnetu nebo poutka pro zavěšení

  hmotnost: 127 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelovky, lampy
Velkoobchodní prodej: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: