Využijte příležitost a užijte si u nás slevy od 25 % až po 80 % na všechno zboží na eshopu!

Domů / Rybářské vybavení / Podběráky a příslušenství / Podběráky

Delphin kaprařský podběrák Symbol


Žádné hodnocení. Kód: M_92148 Po registraci sleva 25 % Po registraci sleva 25 %
Kaprařský podběrák navazující na oblíbenou sérii produktů SYMBOL, která je charakteristická skvělým poměrem ceny a kvality. A právě tento aspekt jsme se snažili maximálně dodržet i při tomto produktu.
Výrobce: DelphinDelphin
V nabídce více variant
374 Kč , plus doprava
Varianty Delphin kaprařský podběrák Symbol
Delphin náhradní síťka na podběrák Symbol 90x90 cm (101001627) Delphin náhradní síťka na podběrák Symbol 90x90 cm (101001627) Kód: 92150 Po registraci sleva 25 % Po registraci sleva 25 %
Skladem na prodejně 1 ks
Samotná síťka má extra jemnou strukturu s rozměry oka jen 3x3 mm.
Y
Zlevněno z 396 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 374 Kč
Vybrat
Delphin kaprařský podběrák Symbol

Podběrák se vyznačuje nekonvenčním řešením hlavy, která na první pohled upoutá hnědou síťkou našitou na zesílených černých tunelech. Podstatná výhoda se však nachází na pevných uhlíkových ramenech, na kterých jsou po celé délce aplikovány úzké plováky. Díky tomu není nutné dokupovat žádný plovák navíc a podebrání ryby bude pohodlné i v případě, že na rybách nemáte žádného pomocníka. Samotná síťka má extra jemnou strukturu s rozměry oka jen 3x3 mm. Každý úlovek tak bude po podebrání v bezpečí a nehrozí jeho nechtěné poranění. Ramena hlavy jsou na konci osazena konektory z nerezové oceli, které umožňují snadné spojení s rukojetí.

Právě dvoudílná rukojeť je vizuálně velmi působivou částí podběráku. Je vyrobena ze štíhlého strukturovaného uhlíku s dostatečnou pevností na podebrání těch největších kaprů. Rukojeť je v místech uchopení potažená gumovou, protiskluzovou vrstvou, čímž je manipulace s ní komfortní za každých okolností. Pro důkladné spojení s hlavou slouží minimalistický konektor z nerezavějící oceli, který je k rukojeti připojen pomocí zesíleného vlepeného závitu.

Technické parametry:
Materiál rukojeti: uhlíková 
Transportní délka: 117 cm
Hmotnost rukojeti: 280 g
Hmotnost hlavy: 660 g

Specifikace
Dle způsobu lovu Lov kaprů
Velkoobchodní prodej Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.