Century kaprové pruty S1 Stealth 10 ft (S1R)

Kód: 75981
discount-0
Značka: Century
ZDARMAZDARMA
Century kaprové pruty S1 Stealth 10 ft (S1R)
8 399 Kč
Na dotaz
Dvoudílný speciál pro chytání blízko břehu - na "šoulačku".

Detailní informace

Výdejních místa
Více než 3000 výdejních míst
Profesionální personál
Profesionální personál

Detailní popis produktu

Existují dynamiční rybáři, kteří ví, že lov na krátkou vzdálenost je velmi osobní, adrenalinový zážitek. Šoulačka je sama o sobě určitým druhem umění.

Kolem břehů chodí i dnes rybáři, kteří vědí, že hledání a lov z velmi blízké až osobní vzdálenosti, je čistý adrenalin. Stalking (hledání ryb v blízkosti břehu) je umění se svými vlastními pravidly. Zpětná vazba tohoto lovu je úchvatná. V Century postavili speciální hračku, která bude v těchto soubojích nad rybou dominovat, bude minimalizovat možnost vyříznutí háčku a bude přinášet radost z tohoto vzrušujícího a náročného lovu. Špička má velmi pružnou a citlivou akci, což je důležité pro správné držení háčku v tlamě během zdolávání. Složitě pletené uhlíkové profily jsou řezány na švýcarské řezačce CAD CAM po té, co jsou pečlivě navrženy našimi zkušenými rybáři. To všechno pro vytvoření skutečného skvostu.
Design od profesionálních rybářů zkombinovaný s nejmodernějšími výrobními technologiemi. Testovací křivka 3,25lb zaměstnává hlavně horní dvě třetiny prutu. Délka prutu, která je daná specifickým použitím, počítá s tím, že spodní třetina bude schovaná pod loktem ruky.

Prut S1 Stealth je především určen pro lov těsně pod nohami, ale není to tak dávno, kdy se chytaly na stejně krátké pruty střední odhozové vzdálenosti. A pokud to bude potřeba, zvládne je bez nejmenších problémů i tento prut a to s přirozenou lehkostí. 

Pruty jsou dvoudílné, mají délku 10ft tedy 300 cm a jsou osazeny velmi kvalitními SiC očky s prvním očkem o průměru 30 mm.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty
Velkoobchodní prodej: Ne
Dle způsobu lovu: Lov kaprů
Počet dílů: 2
Délka prutu: 3 m (10 ft)
Typ prutu: Kaprové pruty
Zátěž: 3,25 lb

Video2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: