Využijte náš věrnostní program a získejte automaticky slevy! Díky registraci se můžete dostat mezi VIP zákazníky!

Domů / Rybářské vybavení / Odháčkovací matrace, podložky

Carp Expert podložka s pevnými stěnami (73756607)


Žádné hodnocení. Kód: 94362 EAN: 94362 Po registraci sleva 7 % Po registraci sleva 7 % Novinka 2023 Novinka 2023
Tato velká, cenově dostupná podložka na kapry s boční stěnou je součástí sortimentu základních pomůcek na ochranu ryb od společnosti Carp Expert a zároveň představuje skvělý způsob, jak bezpečně zvážit své úlovky.
Výrobce: OstatníOstatní
Skladem na prodejně 1 ks
1.229 Kč , plus doprava
(1.229 Kč/ks)
 
Carp Expert podložka s pevnými stěnami (73756607)

Moderní lov kaprů a nedravých ryb naštěstí učinil z podložek a kolébky nezbytnou součást rybářské výbavy. V hustě zarybněných rybnících a vodních plochách ukrývajících kapitální jedince se ochrana ryb stala vzhledem ke zvýšenému tlaku velmi důležitou. Ochrana ulovených a následně vypuštěných ryb se stala důležitější. Pokud se podložka nepoužívá, může dojít k poškození vrstvy slizu, která ji chrání před různými infekcemi, ale ik jejímu fyzickému poranění po špatném skoku. Díky velikosti podložky Carp Expert a její dostatečně 20 cm vysokým bočním stranám je malá pravděpodobnost, že by ryba umístěna v jejím středu mohla v okamžiku nepozornosti spadnout na zem.

Rozměry podložky: 40x85 cm

Vnitřní strana podložky disponuje stupnicí k měření délky ryby, takže na ní můžete rybu změřit. Spodní strana je síťovaná, takže po vyfocení a podhození ryby velmi rychle uschne. Doporučujeme ji našim kaprařům, kteří chtějí kaprařskou podložku za rozumnou cenu. Předtím, než na ni položíte svůj úlovek, nezapomeňte navlhčit příslušenství na ochranu ryb.

Specifikace
Dle způsobu lovu Lov kaprů
Velkoobchodní prodej Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.