Domů / Recenze / TFG termotaška Compact Cool Bag

TFG termotaška Compact Cool Bag

TFG termotaška Compact Cool Bag - Sportcarp    Další bližší představení produktu od firmy TF Gear. Tentokrát se podíváme na tašku na návnady...

Uchovávání návnad, především na delších výpravách, bývá mnohdy velkým problémem. Tato termotaška vám určitě pomůže uchránit návnady před vlhkostí nebo hladovou faunou, které je kolem vody mnohdy nemálo. Navíc máte vše, co se krmení týče, v jedné tašce.
Při pořízení tašky vás jistě mile překvapí její příslušenství. Asi nejmilejším překvapením bude praktický box, do kterého se bez problému vejde veškerá potřebná bižuterie. Box je z kvalitního, nekřehkého materiálu, který ani v chladu nekřehne a nepraská. Kvalitní a dobře řešený zámeček, stejně jako panty je samozřejmostí. Celý box padne jako ulitý do přední kapsy a tím si ušetříme další místo v batohu.

Dalším příslušenstvím jsou praktické misky s pogumovaným víčkem pro dokonalou těsnost. Tyto misky jsou opět z kvalitního nekřehkého materiálu. Při testu jsme na ně dokonce celou vahou šlapaly a vydržely. Je vidět, že to nejsou žádné sepermarketovky za babku v akci. Mají velmi široké využití. Můžeme si v nich uchovávat třeba nástrahy na háček, dipované nástrahy, pva řetízky či punčošky, nebo třeba řízek z domova.
Samotná taška má vnitřek z temoizolačního materiálu, který má za úkol dlouhodobě udržovat stálou teplotu. Celý vnitřní prostor se dá přepažit vloženou přepážkou na tři samostatné komory. Tímto si můžeme oddělit jednotlivé druhy návnad od sebe, aniž by se mohly pomíchat. Navíc do vzniklé podlouhlé komory lze vložit za pomocí suchého zipu kapsu na dipy, plovoucí boilies, či jiné dozičky. Do vzniklých dvou čtvercových zase perfektně padnou misky na dipované nástrahy. Po vyjmutí přepážek se do tašky bez problému vejde 20kg boilies.

Zvenčí je taška opatřena pevnými uchy a popruhem přes rameno. Snadno omyvatelné dno je další praktickou vychytávkou. Celá taška je z kvalitního, pevného materiálu, jak je u výrobků TFG již zvykem. Myšleno bylo i na nejmenší detaily a tak nechybí ani šíťované kapsičky po stranách, kde si můžeme uložit třeba Spomba, či jinou velikostně nevhodnou věc, která se nevešla do ogganizéru.
Jako celek je to velmi vydařený výrobek. Výborné nápady a myšlenky ve spojení s kvalitním materiálem a zpracováním je radost používat.

David Kolář 

Související zboží
TFG termotaška Compact Cool Bag (TFG-COMP-BAG3) TFG termotaška Compact Cool Bag (TFG-COMP-BAG3) Kód: 55200 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7%
Skladem na prodejně 2 ks
Zvláštní péče, pozornost, rozsáhlé testování a žádný kompromis v kvalitě jsou počátkem úspěchu této nové kolekce zavazadel…
1.499 Kč
Vybrat