Domů / Recenze / TFG přepravní taška Hardcore Barrow Bag

TFG přepravní taška Hardcore Barrow Bag

TFG přepravní taška Hardcore Barrow Bag - Sportcarp    Řada produktů Hardcore nabízí široké spektrum tašek a pouzder, tentokrát se podíváme blíže na tu největší tašku z nabídky…

Klasické „cestovky“ pro rybáře dnes nabízí v podstatě každá firma zabývající se tímto sortimentem a to vždy v několika velikostech tak, aby si mohl rybář vybrat přesně to, co potřebuje. Nezaostává zde ani firma TF Gear s její zatím nejnovější řadou Hardcore. Z celé řady jsme vybrali model Hardcore Barrow Bag, což je největší taška, jakou tahle firma nabízí…

Její rozměry jsou skutečně solidní. Celá její délka i s venkovními kapsami je 88 cm a vnitřní šířka a výška hlavní komory jsou cca 30 x 39 cm podle toho, jak moc tašku napěchujete věcmi. Díky těmto rozměrům do ní dokážete dostat skutečně mnoho věcí a dokáže samostatně zastoupit dvě menší tašky.

Její velikost by při klasickém střihu tašek dost překážela a taška by nedržela tvar, což je u tohoto modelu řešeno několika způsoby. Všechny čtyři rohy jsou vyztužené silnou a pružnou plastovou tyčkou. Stejnou najdete i ve středu zadního panelu a dvě delší drží tvar kostry na vrchní straně hlavní komory. Díky těmto výztuhám taška dobře drží tvar i bez toho, abyste do ní museli skládat nějaké tvrdé předměty navíc. Dokážete tak v ní nosit i samostatné oblečení a nebude se vůbec prohýbat.


Jako jistá forma vyztužení slouží i dvě pevné základny ze ztuženého EVA materiálu. Na spodní straně tuto úpravu oceníte hlavně při dešti, jelikož se Vám přes ní do tašky nedostane voda. Tento materiál je také mnohem odolnější a tak tašku jen tak nezničíte šoupáním po zemi. Vrchní část je rovněž vyztužená, můžete jí tak s klidem uložit do auta na dno zavazadlového prostoru a na ni pak naskládat cokoli dalšího bez strachu, že věci v tašce rozmačkáte. Víko však nemá přirozeně úplně rovnou plochu a tak použití tašky jako provizorního "bivistolku" není úplně ideální. Čerstvě uvařenou kávu si raději položte na zem :)


Venkovní obvod nabízí celkem 5 kapes, ze kterých největší jsou dvě boční. Ty bez problémů pojmou velkou ručičkovou váhu na úlovky, plynovou kartuši a jiné věci podobných rozměrů. Ve třech menších kapsách vpředu, pak můžete uschovat drobnosti jako vlasce, markery, krmící rakety, čelovku apod. Všechny kapsy mají navíc síťovou kapsu, kterou využijete hlavně při balení na poslední chvíli, kdy do nich můžete nastrkat právě nakoupené náhradní baterie, olůvka a nakonec i klíče, které budete mít přes síťku celou dobu na očích v případě, že je budete hledat.

Hlavní komora je od venkovního materiálu (pevné a odolné kordury) oddělena podšívkou. Díky dvěma přepážkám a suchým zipům ji lze snadno a rychle rozdělit podle potřeb až na tři menší komory. Anebo můžete přepážky vyndat úplně a tašku napěchovat vším možným. Organizace věcí s přepážkami je ale o hodně užitečnější.

Na víku ještě najdete dlouhou síťovanou kapsu, která je v půlce přešitá, což zlepšuje rozdělení věcí, které se Vám zbytečně nemíchají. Je to ideální místo pro uložení rybářských dokladů, hygienických potřeb a dalších drobností, které by se v hlavní komoře mezi ostatními věcmi těžko hledali.

Ani tato taška nenese označení Hardcore jen tak pro nic za nic. Všechny detaily jsou pro jistotu předimenzovány, aby vydržely co možná nejdéle. Samozřejmostí jsou robustní zipy z odolného plastu, které jsou použity na všech kapsách a pochopitelně i u hlavní komory. Popruhy jsou šité tak, aby bez problémů unesli váhu plně napěchované tašky, která s klidem může vážit i přes 30 kg. Při této zátěži velmi oceníte robustní polstrování na ramenním popruhu. Díky němu je nošení bezbolestné a nic Vás neřeže do ramene. Velkou zátěž bez problémů snesou i kovové klipy popruhu. Plastové by asi časem popraskaly. Tyto Vám vydrží dlouhá léta sloužit bez problémů.

Této tašce snad opravdu nemáme co vytknout a můžeme ji s klidem doporučit každému, kdo chce zmenšit počet svých rybářských zavazadel. Nebude však úplně praktická pro rybáře, kteří musí věci odnosit k vodě i několik stovek metrů. Plně naložená Vám velmi rychle ztěžkne na rameni. Už její název ale napovídá, že je ideálním řešením pro každého, kdo své vybavení vozí na místo přepravním vozíkem. Pokud vozík máte a chcete tašku na všechno možné, Hardcore Barrow Bag by mohla být pro Vás řešením.

Související zboží
TFG přepravní taška Hardcore Barrow Bag (TFG-HC-BAR-BAG) TFG přepravní taška Hardcore Barrow Bag (TFG-HC-BAR-BAG) Kód: 88380 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7% Doprava zdarma Doprava zdarma
Skladem do měsíce
Velmi objemná taška s pevnou základnou, která pojme všechno rybářské vybavení i na dlouhé výpravy. Ideální varianta pro…
2.599 Kč
Vybrat