Domů / Recenze / TFG pouzdro Hardcore Utility Pouch

TFG pouzdro Hardcore Utility Pouch

TFG pouzdro Hardcore Utility Pouch - Sportcarp    Bližší pohled na rybářský organizér od firmy TF Gear…

Doby, kdy byly v oblibě převážně různé plastové kufříky nevalné kvality a velmi pofidérního provedení, jsou už naštěstí pryč a výrobci produkují každý rok inovované organizéry a pouzdra, které jsou mnohem praktičtější a mají rovněž delší životnost. Do této kategorie patří i menší organizér z řady Hardcore od firmy TF Gear.

Toto rozměrově velmi kompaktní pouzdro nemá předem od výrobce určené využití a tak jej lze použít na úschovu různého příslušenství. Jeho rozměry jsou 25 x 15 x 10 cm. Hodí se tedy i pro rybáře, kteří jezdí jen na jeden den nebo přes noc a věci musí k vodě nosit delší trasu. V takových situacích odlehčenou výbavu oceníte asi nejvíce. Díky vyjímatelným přepážkám, které lze pomocí suchých zipů nastavit podle potřeb, si můžete uložené věci zorganizovat podle potřeby a hlavně velikosti obalů. Součástí balení jsou dvě vyztužené přepážky, které lze uchytit jak na spodní straně, tak i na dvou bočních vnitřních stranách.

Hlavní komora tedy může sloužit k přehlednému uložení olověných zátěží, ale i jiné bižuterie od jehel, přes nůžky a šňůrky, až po PVA materiály… Vrchní strana navíc obsahuje na suchý zip uzavíratelnou kapsu, která je ideální pro uložení dostatečného množství balení Vašich oblíbených háčků a obratlíků. Kupodivu je opravdu prostorná, takže se tam těch balení vleze opravdu dost bez nejmenších problémů.

Výrobní materiál je stejný jako u všech produktů z rodinné řady Hardcore a tedy jedna z nejnovějších verzí odolní kordury, která má opravdu dlouhou životnost a navíc je nepromokavá. Silný popruh je pro větší jistotu a výdrž přišitý nejenom v jednom bodě ale po celém obvodě. Neutrhnete ho tedy ani v případě, že pouzdro využijete pouze na úschovu olov…

K řadě Hardcore patří i velmi robustní, spolehlivé zipy z odolného plastu. Najdete ho i u tohoto organizéru. Malou nevýhodou ale je, že se zde výrobce nesmyslně ulakomil kvůli pár halířům a namísto dvoucestného zipování, které je jistější i pro případ poškození jednoho z jezdců, se pouzdro zapíná jen jedním jezdcem. Díky své robustnosti zřejmě vydrží dlouhá léta, ale absenci jeho společníka můžeme pokládat za mínus.

Pokud Vám tedy stále přibývá nová bižuterie, kterou je potřeba uskladnit, nebo naopak chcete omezit svou výbavu k lehčí variantě a přitom chcete mít všechno organizované, tento organizér Vám poskytne přátelskou službu na několik následujících let.

Související zboží
TFG pouzdro Hardcore Utility Pouch (TFG-HC-UTILITY) TFG pouzdro Hardcore Utility Pouch (TFG-HC-UTILITY) Kód: 88387 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7%
Skladem do měsíce
Pouzdro s dělitelnou vnitřní částí na úschovu olov a dalších drobností.
339 Kč
Vybrat