Domů / Recenze / TFG jídelní termotaška Hardcore Food Bag

TFG jídelní termotaška Hardcore Food Bag

TFG jídelní termotaška Hardcore Food Bag - Sportcarp    Další z řady Hardcore přišla na řadu taška na krmení. Ne však krmení pro ryby, ale pro rybáře…

Termotašky na jídlo se staly téměř samozřejmostí a každý rybář trávící v přírodě více dní nosí minimálně jednu s sebou. Je to praktický pomocník, který udrží vaše jídlo v dobré formě po několik dní a to i v teplejších měsících. Díky termovložce si její obsah drží +/- stejnou teplotu bez ohledu na to, jaká je okolní teplota.


Vnější materiál je opět stejný jako u celé řady Hardcore, tudíž můžete počítat s vlastnostmi jako odolnost, nepromokavost, dlouhá životnost a velmi příjemný vzhled v přírodní barvě. Kvalitní robustní zipy na všech kapsách lze opravdu označit jako „hardcore“, jelikož vám stoprocentně vydrží déle než nový telefon. Navíc mají plastové koncovky na šňůrce, což usnadňuje manipulaci s nimi i v se skřehnutými prsty.

Díky výborně polstrovanému popruhu se nosí skutečně pohodlně i při plném naložení zásobami na dlouhé dny. Bez problémů ji můžete použít i v extrémních případech na přepravu výhradně chlazeného piva nebo těžkých konzerv. Popruhy do ruky jsou totiž obšity po celém obvodě, čímž byla zvýšena pevnost.

Hlavní komora má rozměry 45 x 25 cm a její velkou předností je snadno vyjmutelná průhledná vložka z měkké slídy. Taška se tak lehce udržuje a v případě vylití čehokoli je vyčištění mnohem jednodušší. Vložka se k hlavní komoře s termovložkou připevňuje pomocí kvalitního zipu, který vede po celém obvodě. Všechno do sebe perfektně sedí a tak můžete úložný prostor naplno využít naprosto beze strát. Pro lepší udržení vnitřní teploty je odizolovaný i vrch tašky, který je dost pevný na to, aby se na něj dal postavit třeba hrnek s kávou, takže taška poslouží částečně i jako stolek.

Dvě menší kapsičky po stranách dobře poslouží na úschovu vařiče s plynovou kartuší a případného dalšího potřebného nádobí. Pohodlně do nich vleze i konvička na kafe nebo jiné nutnosti středních rozměrů. Stěny těchto kapes však nejsou polstrované. S tím je potřeba počítat při případném uložení keramického hrnku apod. Obě mají shodné rozměry 25 x 20 cm.

Bonusová výhoda se pak ukrývá v přední kapse, která má rozměry 40 x 25 cm. Najdete v ní (krom hrnců) všechno potřebné ke stravování v přírodě. Kompletní přípor pro jednu osobu obsahuje velkou lžíci, malou lžičku, zoubkovaný nůž, vidličku, vývrtku s dřevěnou rukojetí, plastové prkénko, plastový talířek, malý froté ručník a dva plastové hrnky. Vše má v dané kapse svoje místo.

Tu však musíme zmínit menší nedostatek v kvalitě plastového talířku a hrnků. Kafe z daných hrnků nechutná úplně nejlíp a talířek je sice (díky tomu, že je plastový) velmi odolný a skutečně nerozbitný (tady soudruzi z NDR neudělali chybu), ale již po prvním uložení horkého grilovaného masa se podivuhodně skroutil. Sice nijak výrazně, ale při dnešních možnostech výběru plastů si mohli dát nakupčí firmy TFG více záležet. Zbytek příboru už je v rozumnější kvalitě a bude jistě dlouho, spolehlivě sloužit. Přední kapsa má při zavření ještě určitou prostorovou rezervu, takže dobře poslouží ještě na uložení třeba umývacích potřeb.

Díky kompaktním rozměrům vám nezabere mnoho prostoru při přepravě autem a přitom množství jídla, které se do ní vejde je dostačující na několik dní. I přes výše zmíněné nedostatky s plastovým nádobím si taška rozhodně zaslouží kladné hodnocení a naše doporučení. Její velkou předností je totiž i cena, která si bude při podobně vybavených taškách jiných značek těžko hledat konkurenci.

Související zboží
TFG jídelní termotaška Hardcore Food Bag (TFG-HC-FOOD) TFG jídelní termotaška Hardcore Food Bag (TFG-HC-FOOD) Kód: 88394 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7%
Skladem do měsíce
Kompaktní jídelní taška se vším potřebným příslušenstvím za velmi přijatelnou cenu.
1.599 Kč
Vybrat