Domů / Recenze / Přepravní vozík TFG Trail Blazer Wheel Barrow

Přepravní vozík TFG Trail Blazer Wheel Barrow

 Přepravní vozík TFG Trail Blazer Wheel Barrow - Sportcarp    Pokud Vám výbavy během let stále přibývá a nebaví Vás nosit všechno na čtyři-pět krát, jistě Vám přijde vhod praktický pomocník, jakým je právě tento jednokolový vozík...

Vozíků je dnes k dispozici na rybářském trhu opravdu nepřeberné množství. Liší se nejen velikostí, cenou, materiálem, ale i kvalitou provedení. Pokud jste co se týče množství výbavy nenáročný rybář, jistě se bez něj obejdete, popřípadě si vystačíte s nějakým menším modelem. Máte-li však ve své výbavě větší množství „absolutně nevyhnutných věcí“, musíte se podívat po něčem lepším... Tento vozík nabízí skvělou užitkovou hodnotu a vysokou kvalitu provedení, přičemž za něj nemusíte nechat půl měsíčního platu. A díky jeho schopnostem Vám ušetří nejen peníze, ale i bolavé záda...

Hned ze začátku se podíváme na materiál. Celá konstrukce je hliníková, povětšinou s hranatým profilem. Oblý profil mají jen trubky na nohou. Díky tomu je vozík relativně lehký a přitom skutečně velmi pevný a odolný, takže na něj můžete naložit velké množství těžkých věcí a i s tvrdším zaobcházením se dokáže jistě vyrovnávat dlouhá léta.

Nakládací prostorová plocha má mřížovanou základnu, takže bylo eliminováno riziko, že by Vám při transportu věcí něco propadlo na zem. Přední i boční stěny jsou délkově nastavitelné, což Vám pomůže se snadno přizpůsobit různým rozměrům nákladu tak, aby Vám po cestě na vozíku nelítal, popřípadě, aby jste ho mohli odvézt najednou, když je ho více. Tahle variabilita je dost důležitá a není rozhodně standardem u všech vozíků...
Samotné nastavování stěn se může zdát malinko nemotorné, jelikož je řešeno pomocí kolíčků na pružině, ale má to své opodstatnění. Takovýto způsob zajištění se v žádném případě neuvolní. Kdyby Vám totiž náklad povolil během transportu, snadno by jste podlehli nemalému vzteku a o to většímu, kdyby jste všechno museli uprostřed cesty skládat znovu na vozík.

Pojistný kolíček je i na sklápěcích nohách. Opět hodně důležitý detail. Během nakládání se Vám totiž bude vozík mírně kymácet a bez této pojistky by se nohy snadno složily a nikdo nechce. Nohy jsou navíc výškově nastavitelné, takže je při nakládání můžete přizpůsobit terénu. Díky výškovému nastavení si vozík i snadno přizpůsobíte své výšce a zvedání nákladu je pak jednodušší.


Pokud jste už nějaký vozík vlastnili, jistě víte, že nejdůležitější je se naučit ho správně naložit tak, aby byl co možná nejvíce vyvážený, což se Vám s velkou pravděpodobností nepodaří hned napoprvé a při první jízdě ho převrátíte tak nebo tak. Časem se ale věci naučíte skládat tak, aby všechno sedělo a ještě si budete při chůzi pískat. Kdyby se Vám ale přeci jen podařilo ho opravdu převrátit, oceníte pomůcku ze základního příslušenství, kterou jsou dva gumové popruhy. Ty Vám pomůžou náklad pevně stáhnout a zajistit.

Vozík je vybaven jedním kolečkem, které je velmi chytře umístěno více ke středu. U vozíků, které mají kolečko moc vepředu držíte zbytečně velkou váhu na rukách. Při tomto modelu zůstává většina váhy na kolečku a Vy se tak vůbec nenadřete. Samotné kolečko je gumové s hrubým dezénem a nafukuje se klasickou pumpou stejně jako normální cyklistické kolo. Díky tomu lépe snáší nárazy a otřesy než vozíky s umělým kolečkem.

Rukojeti vozíku jsou tvarované tak, aby se Vám s vozíkem co nejlépe manipulovalo. Mají pogumované násady s protiskluzovou úpravou, což držení dost usnadňuje. Příjemnější by asi byly, hlavně pro delší transporty, pěnové madla z EVA materiálu, ale na druhou stranu je pravda, že ty gumové vydrží mnohem ale mnohem déle. Rukojeti se dají z vozíku samozřejmě snadno a velmi rychle sundat. Nasazují se na hlavní konstrukci tak, že se trubky překrývají. Délka tohoto spoje je dost dlouhá na to, aby se trubky ve spoji neprohly ani pod velkou váhou.


Obrovskou výhodou tohoto vozíku je skutečně rychlé rozložení a složení a hlavně jeho vynikající skladnost. Hlavní konstrukce je po složení úplně plochá a tak ji můžete naložit pod všechny ostatní věci do kufru auta bez toho, aby jste si ubrali velké množství z nákladového prostoru. Rukojeti už pak strčíte kamkoli a stejně tak kolečko, které doporučujeme převážet složené. Ušetříte tak čas při skládání.

Pokud tedy hledáte spolehlivého pomocníka, který by Vám chytře usnadnil transport věcí na lovné místo a přitom nechcete platit vysokou částku, můžeme Vám tento vozík s klidným svědomím doporučit. Už Vás více nebudou tak bolet ramena ze všeho toho vybavení a zbude Vám dostatek energie na kobrování :)

Související zboží
TFG přepravní vozík Trail Blazer Wheel Barrow (TFG-BLAZER) TFG přepravní vozík Trail Blazer Wheel Barrow (TFG-BLAZER) Kód: 55009 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7% Doprava zdarma Doprava zdarma
Skladem do měsíce
Tento vozík představuje ideální variantu, jak dostat veškerou Vaši výbavu od auta na lovné místo.
3.699 Kč
Vybrat