Domů / Rybářské vybavení / Splávky, bójky, markery / Tyčové a H-bójky

Karel Nikl majáková bójka (2004850)


Žádné hodnocení. Kód: 88632 EAN: 8592400104850 Po registraci sleva 20% Po registraci sleva 20%
Unikátní prostředek k označování míst na vodě. Nevýhodou většiny typů klasických bójek je fakt, že při výraznému kolísání vodní hladiny s nimi mohou snadno nastat nepříjemné problémy.
Výrobce: Karel NiklKarel Nikl
Skladem na prodejně 1 ks
1.390 Kč , plus doprava
(1.390 Kč/ks)
 
Karel Nikl majáková bójka (2004850)
Utopení tyčové bójky, odmotání celé délky provázku u H-bojky a její následné putování po hladině… to je jen pár situací, ke kterým v praxi u vody skutečně dochází.
Důvodem je to, že běžné typy bójí zkrátka nedokážou reagovat odpovídajícím způsobem na kolísání výšky vodního sloupce.
Nejen pro tyto situace jsme vyvinuli naprosto inovativní produkt – Majákovou samodovinovací bójku.

Principem funkce tohoto chytrého pomocníka je princip, který nefixuje konec kotvícího provázku přímo k bójce. Šnůrka samotnou bójí zcela volně prokluzuje a na jejím konci je upevněna speciálně konstruovaná špulka, na které je navinutá bohatá zásoba kotevní šňůrky.
Při pokládání bóje zkrátka odjistíte šňůrku na špulce a spustíte zátěž bóje na dno. Následně odmotejte ze špulky ještě tolik provázku, aby stačila jeho délka pokrýt případné kolísání hladiny. Tuto délku zajistěte jednoduchým způsobem přímo na cívce a cívku hoďte do vody.

Nyní máte své místo označeno bójí, která je schopná se sama přizpůsobovat aktuální výšce vodního sloupce bez rizika jakýchkoliv problémů či zamotání.
Vývoj tohoto produktu nám trval 24měsíců, než byl uveden do této maximálně funkční podoby bez rizika zamotání či jakýchkoliv jiných problémů.
Do svislé trubičky je samozřejmě možné našroubovat naše inteligentní světélko s nočním senzorem a bóji si tak ještě vylepšit.

Dodávána jako komplet s odpovídající olověnou kamuflovanou zátěží, provázkem a speciální cívkou. 

 

Specifikace
Velkoobchodní prodej Ne
Štítky

Y

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.