Domů / Způsoby lovu / Lov kaprů / Kaprové pruty

Century kaprové pruty S1 Stealth 10"


Žádné hodnocení. Kód: 75981 EAN: 5060362012955 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7% Doprava zdarma Doprava zdarma
Dvoudílný speciál pro chytání blízko břehu - na "šoulačku".
Výrobce: CenturyCentury
Skladem na prodejně 2 ks
5 %
Zlevněno z 8.841 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 8.399 Kč , plus doprava
(8.399 Kč/ks)
 
Century kaprové pruty S1 Stealth 10"
Existují dynamiční rybáři, kteří ví, že lov na krátkou vzdálenost je velmi osobní, adrenalinový zážitek. Šoulačka je sama o sobě určitým druhem umění.

Kolem břehů chodí i dnes rybáři, kteří vědí, že hledání a lov z velmi blízké až osobní vzdálenosti, je čistý adrenalin. Stalking (hledání ryb v blízkosti břehu) je umění se svými vlastními pravidly. Zpětná vazba tohoto lovu je úchvatná. V Century postavili speciální hračku, která bude v těchto soubojích nad rybou dominovat, bude minimalizovat možnost vyříznutí háčku a bude přinášet radost z tohoto vzrušujícího a náročného lovu. Špička má velmi pružnou a citlivou akci, což je důležité pro správné držení háčku v tlamě během zdolávání. Složitě pletené uhlíkové profily jsou řezány na švýcarské řezačce CAD CAM po té, co jsou pečlivě navrženy našimi zkušenými rybáři. To všechno pro vytvoření skutečného skvostu.
Design od profesionálních rybářů zkombinovaný s nejmodernějšími výrobními technologiemi. Testovací křivka 3,25lb zaměstnává hlavně horní dvě třetiny prutu. Délka prutu, která je daná specifickým použitím, počítá s tím, že spodní třetina bude schovaná pod loktem ruky.

Prut S1 Stealth je především určen pro lov těsně pod nohami, ale není to tak dávno, kdy se chytaly na stejně krátké pruty střední odhozové vzdálenosti. A pokud to bude potřeba, zvládne je bez nejmenších problémů i tento prut a to s přirozenou lehkostí. 

Pruty jsou dvoudílné, mají délku 10ft tedy 300 cm a jsou osazeny velmi kvalitními SiC očky s prvním očkem o průměru 30 mm.
 
Specifikace
Počet dílů Počet dílů 2
Délka prutu Délka prutu 3 m (10 ft)
Typ prutu Kaprové pruty
Zátěž Zátěž 3,25 lb
Velkoobchodní prodej Ne
Soubory


Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.