Domů / Způsoby lovu / Lov kaprů / Kaprové pruty

Century kaprové pruty C2 MKII 10" 3,5 lb (C2910350R)


Žádné hodnocení. Kód: 60163 EAN: 60163 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7% Doprava zdarma Doprava zdarma
Absolutně nové, skvěle zpracované pruty v délce 3 metry pro ty, kteří kaprařině opravdu rozumí.
Výrobce: CenturyCentury
Skladem na prodejně 2 ks
5 %
Zlevněno z 15.478 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 14.699 Kč , plus doprava
(14.699 Kč/ks)
 
Century kaprové pruty C2 MKII 10" 3,5 lb (C2910350R)
Když se modely C2 objevily poprvé, staly se ihned respektovány mezi kapraři po celé Evropě díky jejich unikátním vlastnostem. Nízká váha, dokonalé vyvážení, skvělé zdolávací schopnosti a nejmodernější technologie úpravy karbonu. C2 byly dalším krokem v historii firmy, který měl představovat vznik kultového prutu, něco jako legendární Armality nebo Ngčka, které jsou pořád respektovány přes celé spektrum kaprařiny jako ty nejlepší v celé historii. A právě modely C2 jsou ty, o kterých je firma přesvědčena, že jsou obrazem tradice a budou jejich myšlenky respektovat minimálně dalších 30 let.

tyhle novější modely vycházejí z originálních C2, ale nyní přinášejí moderní kosmetické úpravy a hlavně nové délky a libráže, které budou splňovat požadavky i těch, kteří si v původní řadě vybrat nevěděli. Jsou vybaveny naprosto novýmikarbonovými sedly navijáků, které jsou ultra lehké a vypadají naprosto skvěle díky matně černým okrajovým kroužkům. Rukojeť se změnila z klasické dělené na full shrink, která je velmi odolná a navíc skvěle vypadá na břehu! Decentní nové černé logo C2 na blanku a černou koncovku na rukojeti budou Vaši kamarádi u vody milovat.

Century představuje dva napropsto nové modely v 10 stopách, které jsou postaveny na velmi štíhlém blanku v librážích 3 a 3,5lb. Tyhle pruty dělají cestování a mobilitu na rybách mnohem snadnější. Pohodlně s nimi můžete pracovat na stísněných místech na břehu pod převislými větvemi, jsou ideální na stalking, přímo dokonale se hodí na vyvážku a chytání z lodi a spousty dalších využití. Vizuálně jsou stejné jako jejich 12 stopé sestry a můžou být plnohodnotně využívány jako jako hlavní pruty, anebo vedlejší kratší sestava na specifické vycházky. V standardu jsou osazeny originálními očky Minima 40 – 12 mm.


Specifikace:

* Široké spektrum modelů - C2 10’ 3.00lb, 10’ 3.50lb, 12’ 3.00lb, 12’ 3.25lb, 12’ 3.50lb, 13’ 3.50lb a C2 SP 12’ 3.60lb, 12’ 3.75lb, 13’ 3.75lb.
* High Performance Resin System – technologie umožňující stavbu tenčích a lehčích blanků, které si ale pořád zachovávají svou pevnost, tuhost a skvělou zdolávací akci
* Autoclave Technology zvyšuje hustotu blanku, který si díky ní zachovává stabilní vlastnosti dlouhá léta
* 1k-1k karbonová punčocha od rukojeti až po špičku
* Century Carbon 1k-1k sedlo navijáku pro odlehčení váhy a dokonalý moderní dizajn dnešního světa
* Černé logo na blanku
* Silikonová PTFE úprava blanku ho dokonale chrání před poškozením a poškrábáním
* Na 10 stopých modelech kvalitní a velmi hezká očka Minima Black 4 TiCH
Rodokmen těchto prutů je spojen s vyrcholním automobilovým a vesmírním programem přes ten nejkvalitnější karbon
* Dizajn i stavba blanků probíhá kompletně v Anglii
 

Specifikace
Počet dílů Počet dílů 2
Délka prutu Délka prutu 3 m (10 ft)
Typ prutu Kaprové pruty
Zátěž Zátěž 3,5 lb
Velkoobchodní prodej Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.