Využijte náš věrnostní program a získejte automaticky slevy! Díky registraci se můžete dostat mezi VIP zákazníky!

Domů / Testy / CarpPro taška Barrow Bag

CarpPro taška Barrow Bag

CarpPro taška Barrow Bag - Sportcarp    Pokud hledáte pevnou, spolehlivou a prostornou tašku na kaprařinu, David Kolář Vám řekne svůj tip, kterým směrem se vydat... Mám tu pro vás velmi kvalitní kaprařskou tašku od firmy CarpPro a to Barrow Bag, která má rozměry 62 x 31 x 42 cm. Spodní část je vyrobena z kvalitního tvrdého materiálu, který brání vodě a vlhkosti. Horní část tašky (víko) je také z tvrdého materiálu, takže tašku lze použít i jako stolek. Já osobně používám brolly, kde není moc místa a takový stoleček z tašky se určitě hodí.


Pokud tašku jako stolek používáte a potřebujete z ní něco vyndat, je ze strany výklopné víko, které rozepnete a pohodlně vyndáte vše potřebné.Do tašky se zastrkují laminátové tyčky, které jí dokonale zpevní a nedojde tak k poškození věcí uvnitř.Taška je vyrobena z velmi kvalitního, tmavě zeleného materiálu a je nepromokavá, snadno omyvatelná, má pevné švy, kvalitní zipy, které jdou lehce rozepínat a dvě boční kapsy na drobnosti o rozměrech 22 x 22 x 3 cm.Polstrovaný popruh na rameno, který lze odepnout a nastavit jeho délku. Po stranách 2 polstrovaná poutka na nošení, která se bezvadně drží . Tato praktická velká taška nabízí dostatek prostoru pro všechny věci, které si potřebujete vzít k vodě na krátkou rybářskou výpravu, ale i na několikadenní vycházku. Tašku používám a jsem s ní maximálně spokojen.


Co se týče velikosti, vejde se do ní opravdu hodně věcí. A dnešní moderní kaprařina je o spoustě věcí a hlavně mít vše na jednom místě. Taška je perfektně pevná a věci uvnitř jsou dobře chráněny před poškozením. Přece jen uvnitř může být rybářské vybavení za x desítek tisíc korun jako foťák, hlásiče atd...

Takže všem doporučuji a věřím, že budete spokojeni, stejně jako já.


David Kolář