Domů / Rybářské vybavení

CarpPro sada hlásičů Hastam 3+1 + světlo do bivaku (6900-03)


Žádné hodnocení. Kód: 91351 EAN: 2000984725775 Po registraci sleva 7 % Po registraci sleva 7 % Novinka 2022 Novinka 2022 Doprava zdarma Doprava zdarma Doporučujeme
Hastam - spolehlivé, snadno ovladatelné a moderní hlásiče záběru značky CarpPro v sadě spolu se světlem do bivaku.
Výrobce: CarpProCarpPro
Skladem na prodejně 2 ks
4.699 Kč , plus doprava
(4.699 Kč/ks)
 
CarpPro sada hlásičů Hastam 3+1 + světlo do bivaku (6900-03)

Pro snadnou přepravu a skladování jsou elektronické alarmy dodávány v pevném plastovém pouzdře, které je chrání před poškozením. Sada CarpPro Hastam obsahuje samotné hlásiče, příposlech a LED svítilnu. Jejich pouzdra jsou vyrobena ve stylové černé barvě z nárazuvzdorného plastu.

Zapínání hlásičů a příposlechu, stejně jako ovládání jejich funkcí, se provádí pomocí tlačítek. Váleček signalizátoru je průhledný a má podsvícení odpovídající barvě signalizátoru. LED indikátory záběru jsou velmi jasné a dokonale viditelné jak v noci, tak ve dne. Barevná LED signalizuje klasický záběr, bílá zase padák. Každý hlásič má 7 režimů nastavení tónu, 6 úrovní hlasitosti a 4 režimy citlivosti. Na předním panelu jsou 3 tlačítka, pomocí kterých upravíte zvuk, tón, citlivost, přepnutí do "nočního" režimu atd. K dispozici je noční režim, při zapnutí se zvýrazní váleček s diodou. Alarmy CarpPro Hastam jsou vodotěsné. Vybaveno konektorem pro svítící swingery.

Příposlech je vybaven značkovým poutkem na zápěstí. Provozní dosah přijímače je až 150 metrů. Na předním panelu přijímače jsou umístěny barevné LED indikátory klasického záběru odpovídající každému z hlásičů a pod nimi bílé LED signalizující padák. Dále jsou zde 3 tlačítka pro úpravu zvuku, tónu, nastavení režimů "vibrace", "tichý", "synchronizace" atd. Funkce "anti-krádež", upozornění na nedostatečné nabití baterie alarmů a příposlechu atd. .

Lampa CarpPro Hastam je určena k osvětlení bivaku a upozornění, když se spustí konkrétní alarm, tzn. plní funkce svítilny a přijímače. Má centrální LED, která svítí barvou spuštěného hlásiče a osm bílých LED diod umístěných po obvodu. Lampa navíc na záběr upozorní zvukem. Zapínání/vypínání, hlasitost zvuku při záběru, úroveň jasu a doba svitu lampy po spuštění alarmu se regulují odpovídajícími tlačítky na těle lampy.

Hlásiče a příposlech jsou napájeny bateriemi 9V, svítilna třemi bateriemi 1,5V AAA.
Frekvence signálu: 433,92 MHz.
Sada 3+1: červená, zelená, modrá + příposlech a lampa

Specifikace
Velkoobchodní prodej Ano
Soubory

CarpPro sada hlásičů Hastam

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.