Využijte náš věrnostní program a získejte automaticky slevy! Díky registraci se můžete dostat mezi VIP zákazníky!

Domů / Testy / CarpPro rybářské křeslo Carp Chair

CarpPro rybářské křeslo Carp Chair

CarpPro rybářské křeslo Carp Chair - Sportcarp    Machino se podíval na zoubek svému novému křeslu... Zdar Sportcarp bando, chtěl bych vám v pár větách popsat křeslo Carp Chair od firmy Carp Pro. U vyčkávání na záběr je důležité, aby si člověk dokázal kvalitně odpočinout. A na to jsem se zaměřil při konzultaci s Davidem Vápeníkem s ohledem na má chatrná záda. Není nic horšího, než když člověk potřebuje fungovat u vody a zdraví ho omezuje. Při sezení na původním křesle mě záda pobolívala, ale po výměně za nové došlo k velkému zlepšení.

Křesílko je polstrované na sedáku a je pokryto moc příjemným semišem. Hlavová opěrka (polštář) je tak akorát vysoká na opření hlavy. Hlava není nepřirozeně zdvižená. Pozor nebezpečí usnutí! :) Látka je houževnatá a spoje hodně poctivě prošity skrze materiál.


Plastové opěrky hlavně oceníte na podzim a v zimě. Je to praktické, protože kov zebe na kůži. Nedokážu si představit opírat se v zimě celý den u vody o kovová madla :) Jednoduchý a funkční systém polohování si mě získal. V jednoduchosti je síla! Při změně úhlu polohy zad stači lehce nadlehčit opěradla a libovolně si člověk nastaví jemu přijemný úhel sezení.

Konstrukce křesílka je ze silnostěnné trubky, takže je opravdu pevná. Přitom si pro mě až předvapivě uchovává velkou lehkost. Sváry jsou jako malované, takže nehrozí prasknutí. Na to jsem jako strojař hned koukal. Skládání, či rozkládání je otázka několika sekund. Jednotlivé díly jsou sešroubovány silnými šrouby.


Stabilitu křesílka zajišťují teleskopické výsuvné nohy se silnými zámky. Proti proboření nohou do terénu je každá zakončena širokou patkou. Takže si můžete být jisti, že se u vody nebudete koulet :)

Křeslo Carp Chair hodnotím takto, za málo peněz hoooodně muziky :)
Je to kvalitní výrobek za super peníze. Věřím, že budete spokojeni a dáte mi za pravdu.

Za Sportcarpteam Machino