Domů / Recenze / CarpPro lehátko Relax Carp Bed

CarpPro lehátko Relax Carp Bed

CarpPro lehátko Relax Carp Bed - Sportcarp    Při loňských výpravách jsem naznal, že bych potřeboval nové a pohodlné lehátko. Stávající, kterému bylo již požehnaných 10 let nešlo pořádně dotáhnout v bederní části, kdy jsem se dostával, níž a níž a tak jsem zajel do Tuněchod...

Začátkem roku mě zaujala nová firma CarpPro. Výrobky v katalogu se mi líbili, a tak jsem čekal na naskladnění. Bez váhání jsem sáhl po nejvyšší řadě lehátek a to Relax Carp Bed. Jedná se o větší lehátko o rozměrech 216 cm x 80 cm s nosností 160 kg s maximální výškou od země 39 cm.Lehátko je ze silného a odolného rámu, díky kterému má nosnost 160 kg. O komfort spánku se stará měkká matrace, která je po obvodu potažena flaušem a ve střední části síťovinou, která zajistí komfort v každém ročním období. V hlavové části je integrovaný polštářek z flauše, v jehož spodní části je síťovina zajišťující lepší cirkulaci vzduchu. Horní část je opatřena vyšitým logem této firmy.

Stabilitu lehátka zajišťuje šest výškově nastavitelných nohou, které jsou opatřeny širokými patkami pro lepší stabilitu. Nohy mají spolehlivý zamykací systém. Lehátko je ploché konstrukce, takže Vaše záda budou chrochtat blahem a vyspíte se jako doma.

První výpravu s tímto lehátkem jsem podnikl v měsíci červnu, kdy panovaly tropické teploty. Měl jsem strach, že při noční teplotě kolem 20 stupňů mě bude velké teplo. Opak byl ale pravdou, v noci jsem nepociťoval žádné teplo a po půlnoci jsem usnul jak dřevo. Mile mne překvapilo boční měkké polstrování, z krze které jsem nepociťoval při natažené ruce z lehátka žádnou trubkovou konstrukci, která by mne tlačila. Ráno jsem vstal a po několika letech mohu říci, že mě nebolela záda. Bederní část byla utažena na maximum a byla opravdu pevná.

Vzhledem k tomu, že už nejsem žádný mladík a vyžaduji pořádný a vydatný spánek, tak Vám toto lehátko mohu doporučit. Jedná se o pomocníka, který Vám zajistí pořádné spaní bez bolestí zad, což oceníte během dne, kdy musíte u vody makat na 100%.


 

V příští recenzi se podívám na zoubek křesílku Carp Chair, které si beru na příští výpravu.

Za Sportcarp tým
Jarda „Kanťas“ Kantůrek

Související zboží
CarpPro lehátko Relax Carp Bed (CPH3214) CarpPro lehátko Relax Carp Bed (CPH3214) Kód: 49511 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7% Doprava zdarma Doprava zdarma
Skladem do měsíce
Kvalitní, velmi pohodlné lehátko s plochou konstrukcí a nosností až 160 kg.
4.099 Kč
Vybrat