Domů / Krmení a nástrahy / Partikly

Bait-Tech tygří ořech 2 kg


Žádné hodnocení. Kód: M_57295 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7%
Nové vysoce kvalitní pártikly od firmy Bait-Tech. Obsahují ty nejkvalitnější ingredience třídy A.
Výrobce: Bait-TechBait-Tech
V nabídce více variant
369 Kč , plus doprava
Varianty Bait-Tech tygří ořech 2 kg
Bait-Tech tygří ořech Growlers Tiger Nuts Pouch 2 kg (BT-2501452) Bait-Tech tygří ořech Growlers Tiger Nuts Pouch 2 kg (BT-2501452) Kód: 57295 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7%
Dostupnost dle dodavatele
Nové vysoce kvalitní pártikly od firmy Bait-Tech. Obsahují ty nejkvalitnější ingredience třídy A.
N
Zlevněno z 397 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 369 Kč
Vybrat
Bait-Tech tygří ořech Hot Chilli Growlers Tiger Nuts Pouch 2 kg (BT-2501453) Bait-Tech tygří ořech Hot Chilli Growlers Tiger Nuts Pouch 2 kg (BT-2501453) Kód: 57296 Po registraci sleva 7% Po registraci sleva 7%
Dostupnost dle dodavatele
Nové vysoce kvalitní pártikly od firmy Bait-Tech. Obsahují ty nejkvalitnější ingredience třídy A.
N
Zlevněno z 397 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 369 Kč
Vybrat
Bait-Tech tygří ořech 2 kg

Jsou připraveny bez konzervantů a rovnou pro přímé použití.

Naše nejlepší třída je vysoce kvalitní a je to vidět.
Naše velmi populární řada Super Seed se rozrostla! Obrovská poptávka nás vedla k rozšíření rodiny o nové extra produktivní anýzová osiva. Anýz je již dlouho považován za nejlepší atraktor pro lov plotic, ale také pro kapry všech velikostí, jakož i parmy a cejny, kteří jsou na této příchuti doslova závislí.
Osm různých partiklů tvoří dlouhotrvající a vysoce kvalitní Parti Mix, který udrží ryby ve vaší lovné zóně dost dlouhou dobu.

Chilli příchuť je další volba pro rybáře na revírech, kde je často používáno neochucené konopí. Chilli vločky rozpálí kapří chuťové pohárky, zatímco anýzová verze přináší méně známou, přitom velmi úspěšnou přísadu. Všechny jsou uživatelsky příjemné a připravené k přímému použití.

Důvody proč využít Bait-Tech Super Seed partikly.
Žádné konzervační látky, žádné chemikálie, žádné nesmysly! Kvalitní návnada v té nejčerstvější formě. Bait-tech partikly jsou již dlouho považovány za nejlepší řadu partiklů na trhu. Obsahují tolik druhů partiklů, ale proč vlastně jsou tak dobré? Odpověď spočívá v unikátním procesu, ve kterém se vyrábí řada Super Seed. Ve výrobku jsou jednoduše obsažena ta nejkvalitnější výběrová osiva.
Příprava a zpracování Super Seed: Toto je pečlivě provedeno našimi odborníky. Semena jsou skutečně vařena v plechovkách nebo našich kapsičkách (co dalšího na to říct), to znamená, že je zaručeno, že v produktu jsou obsaženy všechny složky z partiklů, všechny oleje a atraktory.

Význam čerstvosti partiklů je naprosto zásadní. Produkt neztrácí svou čerstvost a obsah klíčových složek, bez použití chemických sloučenin a konzervačních látek. Ryby milují čerstvé, kvalitní návnady a naše úlovky jsou toho důkazem.
Nevěříte nám? Podívejte se na to sami… porovnejte chemicky ošetřené návnady se Super Seed a záhy poznáte rozdíl. Chemické návnady a krmiva ryby spíše odrazují, než přilákají, kdežto po čerstvých se utlučou.

Specifikace:
- Nejvyšší kvalita konopných semen a partiklů tygřích ořechů
- Uživatelsky přívětivé
- Přímo použitelné
- Pro zakrmení lopatkou
- Do spodových směsí
- Plošné zakrmování
- Do krmných směsí i method mixů
- Partikl je vhodný pro všechny druhy využití
- Bez konzervačních látek a chemikálií

Specifikace
Velkoobchodní prodej Ne
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.