Sportcarp Sportcarp
Sportcarp
Informace
 
Sportcarp
 

Power Brolly Shelter

Firma TFG v poslední době přivedla na trh mnoho zajímavých výrobků, jedním z nich je také deštníkový přístřešek TF Gear Power Brolly Shelter.


Tento přístřešek deštníkovitého typu, neboli brolly, je jedním z nejpoužívanějších přístřešků vůbec, díky jeho bleskové aplikaci, variabilnosti, skladnosti, možnostech použití a vysoké odolnosti se těší obrovské oblibě nejen mezi kaprařskými špičkami, ale nyní je díky skvělé cenové dostupnosti vyhledáván širokou kaprařskou veřejností. TF Gear Power Brolly Shelter set obsahuje samotný přístřešek deštníkové konstrukce, odepínatelný přední panel, odepínatelnou podlahu, dvě dlouhé vchodové stabilizační tyče, dvě krátké boční stabilizační tyče, sadu zavrtávacích kolíků a odolný nepromokavý přepravní vak o rozměrech 185 x 16,5 x 16,5cm, kompletní sestava zabalená v přepravním vaku váží 13kg.
TFG Brolly je vyrobeno z velmi pevné, odolné, z vnitřní strany pogumované nylonové tkaniny, která s kvalitně podlepenými švy zaručuje dokonalou nepromokavost i v těch nejtěžších podmínkách. Stabilitu zajišťuje systém konstrukce, která se pomocí deštníkového systému zajišťuje na kotevním kolíku, opatřeném navíc jistícím hliníkovým šroubem. Tento systém nám umožňuje bleskově a spolehlivě reagovat na jakoukoli změnu počasí, vždyť samotné rozložení netrvá déle jak deset sekund. Stabilizační teleskopické tyče ve dvou velikostech každého páru celý přístřešek napínají pro co největší využití vnitřního prostoru. Zároveň však zvyšují celkovou stabilitu přístřešku a usnadňují manipulaci se vchodovým panelem, jsou opatřeny zavrtávacími hroty a rychloupínáky, k přístřešku se upevňují pomocí šroubovacích kloubků a tunely na suchý zip. Jak přední odepínatelné čelo, tak vchod jsou opatřeny kvalitními robustními zipy, kterým nevadí ani nečistoty. Okna na předním čele lze ponechat plná, nebo srolovat a nechat pouze výplň moskytiéra či slída. Zajišťují se podobně jako složené brolly pásky se sponami. Obvod je osazen dvaceti napínacími nerezovými oky.


Dobou prověřená konstrukce umožňuje použití opravdu v jakékoliv situaci, místě, či podmínkách. Již se nemusíte obávat nemožnosti postavení bydlení ve svahu, stabilizační tyče lze nastavit prakticky do jakékoli polohy svahu. Při postavení přístřešku „v plné polní“ s využitím všech součástí (čtyř stabilizačních tyčí, odepínatelného předního panelu) získáte plně chráněný prostor o rozměrech 125 x 250 x 200cm, který použitím přiložených kvalitních zavrtávacích kolíku doslova přibijete k zemi. Takto postavený přístřešek plně postačí jednomu rybáři při kratších výpravách, skromnějším povahám však může posloužit neomezeně. Z vlastní zkušenosti víme, že se dovnitř pohodlně vleze jedno lehátko, jedno křeslo, stolek a větší taška či batoh, další možnosti využití prostoru záleží na schopnosti každého. Bočnice čelního panelu jsou opatřeny na každé jedním okénkem, které lze ponechat plné, nebo po odepnutí moskytiérové, což oceníme hlavně v teplejších obdobích pro dobrou cirkulaci vzduchu. Přední panel je opatřen také rozepínatelným vchodem, s možností úplného odstranění, na kterém je možné měnit buďto průhledné slídové nebo plné okno. Střecha je opatřena úchyty na pruty ze suchého zipu, které jsou neocenitelnou vychytávkou nejen ve větrném počasí. V případě odepnutí předního panelu máte k dispozici lehký otevřený přístřešek, který stačí instalovat jen se dvěmi krátkými bočními stabilizačními tyčemi, tato varianta nabídne střechu nad hlavou při teplých letních nocích, nebo jako úkryt před žhnoucími slunečními paprsky při aktivním či závodním rybolovu nejen vyznavačům kaprařiny, ale feedristům či plavačkářům.
Tento přístřešek představuje neocenitelnou variantu bydlení pro krátkodobé lovy, pro situace, kdy velký bivak není možné použít, ať už z důvodu nedostatku místa či omezeného množství náčiní na přepravu, nebo je jednoduše výbornou variantou pro skromné rybáře. Pro situace vyžadující pohotovost a funkčnost není nic jednoduššího, než mít ve futrálu nachystáno TFGearPowerBrollyShelter
 

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Power Brolly Shelter  

Vaše komentáře k tomuto článku

Máte zkušenosti s tímto výrobkem? Podělte se s ostatními a poraďte nebo si nechte poradit.
V zájmu udržení informační hodnoty těchto stránek si provozovatelé vyhrazují právo vyřadit vulgární a reklamní příspěvky nebo příspěvky nesouvisející s obsahem této stránky.

 
 
Sportcarp
Přihlášení
 
 
 
Ztráta hesla Registrace
 
 

Vylov slevu

Sportcarp TV
 
 
Nejprodávanější produkty

Blaster

Blaster
Cena od 95,- (Obvyklá cena: 99,- )
 

Kbelík na krmení v camou designu

Kbelík na krmení v camou designu
Cena od 119,- (Obvyklá cena: 125,- )
 

Boostery Sportcarp 250 ml

Boostery Sportcarp 250 ml
Cena od 95,- (Obvyklá cena: 99,- )
 

Boilies Fruit Secret

Boilies Fruit Secret
Cena od 276,- (Obvyklá cena: 290,- )
 

Plovoucí boilies Sportcarp Reflex 15 mm

Plovoucí boilies Sportcarp Reflex 15 mm
Cena od 138,- (Obvyklá cena: 145,- )
 

Montáž s řasou Solar Changeable Hook-Link

Montáž s řasou Solar Changeable Hook-Link
Cena od 99,- (Obvyklá cena: 139,- )
 

Boilies Focus L.W.

Boilies Focus L.W.
Cena od 233,- (Obvyklá cena: 245,- )
 

Prut TFG DELTA XS Spod Rod

Prut TFG DELTA XS Spod Rod
Cena eshop: 1 899,- (Obvyklá cena: 1 899,- )
 

Konzervovaná sladká kukuřice s příchutí

Konzervovaná sladká kukuřice s příchutí
Cena od 38,- (Obvyklá cena: 40,- )
 

Návazcové šňůry Kameleon

Návazcové šňůry Kameleon
Cena od 195,- (Obvyklá cena: 205,- )
 
 
Sportcarp na Facebooku